bibike2000

Regisztráció dátuma: 2020. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Eveline Slim Extreme 4D Scalpel Szuperkoncentrált Szérum Zsírszövet Redukálás

Eveline Slim Extreme 4D Scalpel Szuperkoncentrált Szérum Zsírszövet Redukálás
2021. április 5.

Én a piros változatát használtam eddig,az teljesen bevált,most kipróbálom ezt is. Előre adok neki 4 csillagot.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2021. január 6.

Mostanság picit felment az ára, de attól ugyanúgy megveszem. A pipettás megoldás nagyon szupi, praktikus. A neszeszerben is nagyon jól elfér, helytakarékos. Simán felveszi a versenyt a high end márkák termékeivel, az ár töredékéért majdnem ugyanazt tudja. Nincs maszkhatása, szépek a színei,nagyon jó a fedése, nem csinál problémás arcbőrt. Mindenképp megéri azt a 2000 forintot,csak ajánlani tudom.
Egy baj van vele: könnyen csöpög, és nem jön ki a ruhából. Egy Blue Nature nacim bánja :(
Update: Mégsem annyira jó,mint hittem,találtam helyette jobbat is. Elég világos bőröm van,mostanság sárgásan oxidálódott rajtam ez az alapozó. Természetes fényben olcsó kínaiban vett alapozó hatását kelti,viszont mesterséges fénynél nem látszik. Levonok 1 csillagot.

Kallos Fény Hajbalzsam

Kallos Fény Hajbalzsam
2021. január 6.

Nagyon erős mű vanília illata van,mint egy autós illatosítónak. Szőke hajra esélytelen használni,mert sárgát csinál belőle. Elég volt egyszer elhasználni ezt a nagy mennyiséget,többet nem kell. Legalább az ára baráti.