bigib

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

MAC M·A·Cximal Silky Matte Rúzs

MAC M·A·Cximal Silky Matte Rúzs
2024. március 12.
(!)

Terméktesztelésre kaptam meg a Velvet Teddy árnyalatot. Amit azonnal észre vettem mikor kézbe vettem, hogy súlya van. Meg is néztem a többi MAC rúzsom és valóban, a csomagolás már sokkal exkluzívabb hatást kelt ezáltal.
A rúzs az evést jól állta, puszit nem. 4 óráig szerintem tökéletes volt. Érdekes módon a MAC ajak prep&prime termékével borzalmasan működött együtt, lemattult vele is csak bele ült az ajak ráncaiba és nagyon hamar kényelmetlen érzete lett. Magában viszont nagyon kényelmes, tartós, rajtam ennél tovább semmi sem maradt még fenn.

Bell Hypoallergenic Precise Liquid Eyeliner

Bell Hypoallergenic Precise Liquid Eyeliner
2022. november 9.

Nekem nagy kedvenc. Nem kenődik, nem ragad, gyorsan szárad és könnyű vele vonalat húzni szépen, elég hegyes, olyan mint egy ecsetfilc. Barnában vettem és bár általában fekete tust hordok, annyira jó ez a termék, hogy a barnára szoktam. Ha kifogy a feketém, biztosan ilyenre cserélem.

Balea Professional Ansatz + Spitzen Shampoo

Balea Professional Ansatz + Spitzen Shampoo
2021. szeptember 16.

Előbb vásároltam meg a terméket, és utólag olvastam itt a véleményeket. Alapos öblítéssel sikerült elérnem, hogy ne érezzek rajta semmilyen réteget, de gyorsan zsírosodott tőle, arról nem is beszélve, hogy egyik nap edzettem és a fejbőr izzadsága életre keltette a sampont. Hajnalban arra ébredtem, hogy borzalmasan viszket a fejem, úgyhogy kettőkor kellett felkelnem kimosni ezt a sampont. Korábban is előfordult, hogy sampon irritálta a fejbőrőm, de sose volt ilyen komoly és elviselhetetlen. Nem ajánlom senkinek.