bigib

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra
2020. április 16.

Nekem nemcsak gyorsan zsírosodó a hajam de gyakran viszket a fejbőröm is. Teafaolajat a bőrömön gyakran használtam, és mikor megláttam, hogy ez teafaolajai és nyugtató hatású azonnal meg is vettem. Nagyon pozitív élményeim vannak vele, zuhanyzás közben egy 5-10 percre a fejbőrömbe masszírozás után állni is szoktam hagyni, hogy jobban kifejtse a nyugtató hatását. A tubus felénél járok és mostmár jelentősen kevésbé viszketős a fejbőröm, amit ennek a samponnak köszönhetek. Teljesen elégedett vagyok vele és még az ára is barátságos ilyen eredményért.

Lush Mask Of Magnaminty Arc-és Hátpakolás Öntartósító Változat

Lush Mask Of Magnaminty Arc-és Hátpakolás Öntartósító Változat
2020. március 17.

Az egyetlen termék az életemben, ami a zsíros, pattanásos bőrömet valóban gyorsan gyógyította. Pár nap rendszeres használat után mindig szépen leszedte a pattanásokat nemcsak az arcomról, de a hátamról és vállamról is. Természetesen mellette hidratálni is kell a bőrt, mert az arcom ha nem használok mellette krémet, elkezd kicsit hámlani, de nem vészes.

dr. Organic Bioaktív Teafa Ecsetelő

dr. Organic Bioaktív Teafa Ecsetelő
2020. március 17.

Megvettem az itteni vélemények alapján, de csalódás volt. Nagyon szorgalmasan használtam naponta többször az arcomon, a vállamon és a hátamon, egyik területen sem láttam semmi változást, pedig vannak termékek, amik látványosan segítenek. Sajnos ez bár olcsóbb, nem volt túl hatékony :(