birdie

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

Revolution Skincare Multi Targeting & Firming Serum Multi Peptide Serum Peptid Szérum

2020. február 16.

Január óta használom és kicsit szomorú is lettem, amiért nem láttam nagy változást az arcomon. Szorgosan használtam esténként és reggelente. Néha csak önmagában, néha krém alá. Nem lett elénkebb az arcszínem vagy simább a homlokom. Extra hidratáló hatását se láttam nagyon. Nem rontott az összképen, de nem is javított. Legalábbis nem gyorsan, látványosan. Viszont tegnap észrevettem, hogy az arcomról eltűnt egy mély ránc. Na, ez már kivételes hatás. Feltöltötte az arcom, sokkal tömöttebb érzete van a bőrömnek. Lassan, de biztosan teszi a dolgát. A jövőben alap arcápolási termékem lesz.

Makeup Obsession Picture Perfect Primer

Makeup Obsession Picture Perfect Primer
2020. január 4.

Ez a legjobb primer, amit eddig használtam. Pedig nem akartam megvenni, mert a mennyiségéhez képest drágának találtam. De pár használat után látom, hogy sokáig fog tartani. Bár én igazából nem is smink fixalasra, hanem a pórusok eltüntesére vettem. Ezért csak a kritikus helyeken használom, mint pl. az orromon és környékén valamint az államon. Mindettől olyan lesz az arcom ezen része, mintha retusálták volna 😀
Nagyon szépen eltunteti a porusokat, szebbé teszi a sminket. És nem okozott pattanásokat. Remélem ez így is marad, ha igen, biztosan újraveszem, ha elfogy.

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub
2019. november 9.

Akcióban vettem, de a teljes árát is bármikor kifizetném érte. Csoda egy cucc ez!
Olyan ragyogó és sima tapintású lett tőle az arcbőröm, amilyen még soha semmitől. Pedig hámlasztót is használtam már.
Használat után erősen olajos réteget hagy maga után, ami a kombinált bőrömnek sok lenne, így azt én lemosom vagy micellás vízzel áttörlöm. Ez nem is árt, mert befogja barnára az arcom. Pattanást eddig nem okozott.
Ajkajra is szuper. És mivel kevés kell belőle, sokáig elég lesz.