birdie

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

Bielenda Japan Lift Ránctalanító és Intenzív Hidratáló Hatású Szemkörnyéki Krém

Bielenda Japan Lift Ránctalanító és Intenzív Hidratáló Hatású Szemkörnyéki Krém
2020. július 18.

Mostanában egyre több Bielenda terméket próbálok ki nagy megelégedéssel. Ez az első szemkörnyékápoló, ami csinál is valamit. Könnyű állagú, enyhén illatosított krémről van szó. Nekem remekül hidratálta és mondhatom, hogy feltöltötte a szemem alatti ráncokat, amelyekből 41 évesen bizony akad már belőle nekem. És mindezt úgy, hogy főként esténként használtam. Ha reggel nem felejtettem el használni, akkor megfigyeltem, hogy szépen lehet rá sminkelni. És mintha a korrektor kevésbé ülne bele a ráncokba. Nekem bevált maximálisan.

Bourjois Healthy Balance Kompakt Púder

Bourjois Healthy Balance Kompakt Púder
2020. július 18.

Nyáron nem szeretem az alapozót magamon. Kis korrektor és púder, amit használok. És ez a termék csodálatos eredményt nyújt. Egységesít úgy, hogy természetes hatást nyújt. Megfelelően fed is és babapopsi puhaságot ad az arcnak. Imádom. Kuponos napokon vettem féláron, de már bánom hogy a másik kuponos napokon nem vettem még egyet 😀 A csomagolása is praktikus, tetszik a tükör és, hogy a szivacsa külön tartóban kapott helyet. Sminkfixálásra még nem használtam, de szerintem arra is megfelel. Én szeretem, ha egy púder önmagában is sminkként használható, úgyhogy ez nekem ötös. Kár, hogy csak most találtam rá.

Revolution Skincare Multi Targeting & Firming Serum Multi Peptide Serum Peptid Szérum

2020. február 16.

Január óta használom és kicsit szomorú is lettem, amiért nem láttam nagy változást az arcomon. Szorgosan használtam esténként és reggelente. Néha csak önmagában, néha krém alá. Nem lett elénkebb az arcszínem vagy simább a homlokom. Extra hidratáló hatását se láttam nagyon. Nem rontott az összképen, de nem is javított. Legalábbis nem gyorsan, látványosan. Viszont tegnap észrevettem, hogy az arcomról eltűnt egy mély ránc. Na, ez már kivételes hatás. Feltöltötte az arcom, sokkal tömöttebb érzete van a bőrömnek. Lassan, de biztosan teszi a dolgát. A jövőben alap arcápolási termékem lesz.