birdie

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Frudia Gránátalma Tápláló Arctisztító Hab

Frudia Gránátalma Tápláló Arctisztító Hab
2021. október 24.

Miért nem találtam erre rá korábban? Zsírosodasra hajlamos, de inkább normál bőröm van. Hűvösebb időben inkább kicsit vízhiányos. Március óta használom, de mintha tele lenne még a tubus. Nagyon kevés kell belőle, amiből vizes kézzel összedörzsölve sűrű krémes habot, vagy habos krémet lehet varázsolni. Csikorgósan tisztára tisztítja az arcot, de mégse szárazra. Persze hidratálni azért kell utána. Második lépésként használom a micellás áttörlés után és imádom. És, ha lecserélem, az csak azért lesz, mert mondjuk megunom az illatát.

Rimmel Lasting Finish Extreme Rúzs

Rimmel Lasting Finish Extreme Rúzs
2021. szeptember 22.

Érdekes, hogy kevés vélemény van erről a rúzsról, és azok se mind öt csillagosak. Nekem pedig minden idők kedvenc rúzsává lépett elő. Imádom, hogy ilyen könnyű, krémes a formulája. Az ajkakon egyáltalán nem érezni, nem szárít, szép színe van. És, ami miatt nagyon imádom, hogy borzasztóan tartós rajtam. Még az evést, ivást is remekül bírja. De ebéd után ennek ellenére fel szoktam frissíteni a munkahelyemen, de ez után már nem kell hozzányúlni. Kicsit jöhetne több árnyalatban. De csak ez az egy problémám van vele.

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil
2021. február 18.

Imádni való kis termék ez! Karácsony előtt vettem és azóta nem volt alapozó rajtam. Minden nap használom, nem kell belőle sok. És nem kell a felvitellel sokat bajlódni, kézzel eldolgozva tökéletes a végeredmény. Egysegesíti, szebbé teszi az arcbőrt. Nem okoz pattanásokat, könnyed viselet. Csak jót tudok elmondani róla. Biztosan újra fogom venni.