birokinga5

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2022. május 2.

Ezt a 3. perfectort és a 4. sampont használom a termékcsaládból, és elég látványos a különbség a drogériás hajápolókhoz képest. Elég seprűs és száraz végű hajam van, de ezzel a kezeléssel kordában lehet tartani. Mivel nagyon húzós ára van 2 hetente használom kb, de akkor az egész hajamra felviszem tisztességes mennyiségben és akár órákat rajta hagyom, nagyon puha és csillogós lesz a hajam.

Venita Henna Color Krémfesték Szemöldökhöz és Szempillához

Venita Henna Color Krémfesték Szemöldökhöz és Szempillához
2022. május 2.

Ár-érték arányban egy szuper termék, a felvitele ecsettel elég könnyű, szép színe van, és ugyan olyan tartós mint amit a kozmetikus is fest, a bőrről 3-4 nap után kopik le, a szemöldökről 5-6 nap, kb hetente lehet frissíteni, és egy tubus szerintem több alkalomra elég mint ami rá van írva, kb. 10 alkalomra nekem elég lehet, szemöldökre használom csak. Szerintem újravevős lesz.

Mixa Hyalurogel Szuper Szérum

Mixa Hyalurogel Szuper Szérum
2022. április 4.

Jó termék, de igazából semmi extra. Hidratál, a furcsa réteg egész gyorsan eltűnik, puhítja a bőrt, de nem érzem többnek mint pl egy gyógyszertári 500 ft-os alapkrémet. A bőrproblémákat nem merem ráfogni mert több termék is cserélődött a rutinban. Újravenni nem fogom 4.000 ft-ért.