bluesky87

Regisztráció dátuma: 2017. május 30.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. május 30.
Bőrprobléma: -

Balea Handschaum Cake Pop

Balea Handschaum Cake Pop
2018. június 7.

Az illata kicsit édeskés, de ennyi baja legyen, meg lehet szokni, nem zavaró. A hab állaga nagyon tetszik, könnyű eltalálni a kívánt mennyiséget, és meglepő volt számomra, hogy nagyon hamar beszívódik a bőrbe! Egyáltalán nem erre számítottam, azt gondoltam, hogy majd kenegetni kell percekig és utána is fura érzés marad a kezemen. De épp ellenkezőleg! Nem tapasztalok semmiféle réteg-érzést a krémezés elkenése után. Többen írtátok már, hogy nem hidratál megfelelően. Az én kezeim borzasztóan szárazak és érzékeny a bőröm is. Ez az a kézápoló, ami hosszú ideig hidratálja a bőrömet, napközben nem kell négyszer újrakenni, mint az eddig használt avon-os /gyógyszertári elég húzós árú társait. Délelőtt + délután egy pici habozás és kész is a pihe-puha bőr. Külön erénye a terméknek, hogy vegán! Sajnos a hagyományos Nivea krémtől is kipirosodik a kezem, így azt hiszem, hogy megtaláltam a megfelelő kézápolómat ebben a termékben.

Ökonet Folyékony Szappan

Ökonet Folyékony Szappan
2018. május 22.

Tökéletesen tisztít, az érzékeny bőrömet sem irritálja. A vadi új citromsárga felsőmre és hófehér nadrágomra került paprikás zsírfoltot is pikk-pakk eltávolította! Egy hirtelen felhőszakadás elmosta a főzést, és nem vettük észre, hogy a tányérból az esőcseppek a ruhánkra verik az ételt..... jó sok pirospaprikától rikító zsírfolt. Kétszer kimostam, de semmit nem halványodott egyik ruhadarab sem. Már ki akartam volna dobni, de gondoltam, megér egy próbát. Láss csodát, töményen bekentem a szappannal a foltokat, úgy hagytam 15 percig, aztán szappanos vízbe áztattam 10 percig és sima vízzel kiöblítettem, a végeredmény: minden folt eltűnt, a ruha anyagában és színében sem tett kárt! Tökéletes volt!!!!

Alverde Testvaj Füge és Narancs Illattal

Alverde Testvaj Füge és Narancs Illattal
2018. április 20.

Teszteltem a terméket, és nagyon meg vagyok elégedve mindhárom kis tégely tartalmával. Egy hibájuk, hogy nagyon pici a csomagolás, de egy kis műanyag spatulával vettem ki a megfelelő mennyiséget, így ez a gond is megoldva. Mindháromnak (narancsos-fügés-levendulás) nagyon jó illata van, leginkább a levendulás tetszett. Nem émelyítőek, nem is alig érezhetőek, szóval, pont a középutat sikerült megtalálni az illattal. Érzékeny bőröm van, elég sokszor kipirosodik, viszont ezektől a testvajaktól nem. Az INCI-je elég meggyőző!! Bőrre felkenve nem ragadt, gyorsan beszívódott, és meglepő módon tartósan hidratálta a száraz bőrömet. Nagyobb kiszerelésben is szívesen látnám a polcokon mindhárom illattal!