bmesi

Regisztráció dátuma: 2016. március 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. március 26.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Frank Body Lip Scrub

Frank Body Lip Scrub
2020. május 30.

Kellemes használni, finom puhává teszi az ajkakat (és isteni az íze is), DE közel sem csodaszer, semmi olyan, ami nélkül ne lehetne élni. 13 eurot semmiképpen nem ér.
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy szerencsére nincs problémám az ajkaim hidratáltságával, így nem is volt nagyon mit javítani a helyzeten. El tudom képzelni, hogy száraz cserepes ajkaknak szuper lenne ez a termék, de akkor is bőven felvenné vele a versenyt bármilyen másik, akár házi ajakradír.

The Body Shop Aloe Soothing Body Butter

The Body Shop Aloe Soothing Body Butter
2020. április 2.

Nem kedvelem azt a nehéz, zsíros érzetet, amit sok (minden más szempontól csodás) The Body Shop testvaj hagy. Ezt a változatot viszont nagyon megszerettem! Persze ez sem egy könnyű krém, de testvajként ez nem is várható el tőle. Szuperül hidratalál, de nem annyira ragacsos, az érzékeny bőröm nagyon megszerette.
Kipróbáltam arcra is, nem lettek tőle bőrhibáim. Nagyon bevált, azóta használom testre és arcbőrre is!

Glossier Balm Dotcom

Glossier Balm Dotcom
2018. szeptember 23.

A cherry és a mint "íz" van meg, nagyon kellemes őket használni, csodaszép a csomagolásuk, de a hidratáló értékük azért nem ér fel mondjuk egy carmex-hez. Szeretem őket, mert szépek, fényesek az ajkaim tőlük, ha amúgy is megfelelően hidratáltak, de például télen nagyon kevés lenne. Ennyi pénzért ez nem kaphat öt csillagot, de attól még továbbra is szeretni fogom őket és tuti kipróbálom az összes félét! :D