bmesi

Regisztráció dátuma: 2016. március 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. március 26.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Glossier Balm Dotcom

Glossier Balm Dotcom
2018. szeptember 23.

A cherry és a mint "íz" van meg, nagyon kellemes őket használni, csodaszép a csomagolásuk, de a hidratáló értékük azért nem ér fel mondjuk egy carmex-hez. Szeretem őket, mert szépek, fényesek az ajkaim tőlük, ha amúgy is megfelelően hidratáltak, de például télen nagyon kevés lenne. Ennyi pénzért ez nem kaphat öt csillagot, de attól még továbbra is szeretni fogom őket és tuti kipróbálom az összes félét! :D

Glossier Boy Brow

Glossier Boy Brow
2018. szeptember 23.

A blonde árnyalat van meg, a sötétszőke szemöldökömhöz tökéletes. Őszinten nem értettem, hogy mi lehet az óriási hype oka, de ahogy elkezdtem használni, annyira megszerettem, hogy vettem belőle egy tartalékot is. Természetes de mégis látványos szemöldököt csinál, tartós, és villámgyors használni.

A csomagolásról a felirat 2 hét alatt maradéktalanul lekopott, amikor az utazós sminkesneszeszeremben tároltam, de ezért nem vonok le csillagot.

Glossier Cloud Paint

Glossier Cloud Paint
2018. szeptember 23.

4 szín boldog tulajdonosa vagyok: dusk, beam, puff és storm. Nagyon szeretem őket, néha összekeverek két színt, de mindegyik szép önmagában is, talán a storm kicsit sötét. Ujjal szoktam eldolgozni, működnek krém és por termékeken is, nagyon szép természetes hatású mindegyik. Pluszpont a csomagolása, illetve a cloudpaintek egyedisége, minden tekintetben szép munkát végzett a Glossier! :))