bnory

Regisztráció dátuma: 2020. december 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. december 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Lattafa 24 Carat Pure Gold EDP

Lattafa 24 Carat Pure Gold EDP
2021. november 13.

100csillag!!! Arab teszteléseim csúcsára értem 😃 Na ő fix ékköve lesz a polcomnak.
Nem kell megijedni a fahéjtól és vaníliától, egyáltalán nem érzem benne. Oud és szantál töménytelen mennyiségben. Nagyon nehéz illat, csak hűvösebb időben tudom elképzelni. Ezzel nem maradsz láthatatlan.. Kifújáskor szinte kapar, de leszáradás után egy igazán nívós, fűszeres, magabiztosság illat. Tartóssága bőrön 6-8h, textilen a kövi mosásig 😃

Schwarzkopf Gliss 7sec Express Repair Tápláló Olaj Hajpakolás

Schwarzkopf Gliss 7sec Express Repair Tápláló Olaj Hajpakolás
2021. október 28.

Ez amennyire jó, pont annyira rossz is. Jó mert nagyon könnyen kimosható, isteni az illata. Rossz mert víz állagú és egy-egy alkalom iszonyú pazarlás mert folyik össze-vissza csak a hajra nem ... Mintha gyorsabban zsírosodna tőle a hajam, de őszintén szólva még nem találtam olyan balzsamot amitől ne lenne így. Levonok 2 csillagot mert a hatása nem rossz, de az árát egyáltalán nem éri meg.

Montale Arabians Tonka EDP

Montale Arabians Tonka EDP
2021. október 6.

Már pont feladtam volna a Montale vonalat, mindegyikben érzek valami keserű és rideg összetevőt, amit nem tudok befogadni. Az Arabians Tonka kapott egy utolsó esélyt, de csak a hype miatt, ami mostanság van körülötte. Egyik szemem sír a másik nevet mert úgy tűnik mégis lesz egy Montalem, de persze boldogan el lennék akkor is, ha nem kellene költeni rá. :D
A nyitányában ott van még az a zordság, de negyed óra alatt kibontakozik a füstös édesség. Ettől az illattól magabiztosnak érzem magam, stabilan ott van a viselője körül 8-10 órát. 20 fok alatt működik a legjobban.
Esetemben a bergamott & rózsa & cukor egyveleg a fő illat.