bobosolyom

Regisztráció dátuma: 2016. december 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Hairburst Epres Vitamin Szopogatótabletta

Hairburst Epres Vitamin Szopogatótabletta
2017. március 22.

Én ajándékba kaptam 1 havi adagot egy játék során, aminek nagyon örültem. Tisztességesen szedtem vártam valami csodát.. de az ég világon semmit nem változtatott a hajam állapotán. Az ízével egyébként semmi bajom nem volt, ennél százszor rosszabbat is elviselnék a hajam érdekében. 😅
Lehetséges, hogy kevés volt az 1 hónap, de aki rászánja magát, hogy megveszi azt tutira az '1 hónap után' képek tömkelege győzte meg.. az 1 hetes képekről nem is beszélve. Tehát szerintem ennyi idő alatt is várhat az ember változást, sajnos ez nálam nem jött el. A teljes pénzkidobás értékelést csak azért nem kapja, mert nekem ingyen volt. 😃

Hairburst Hajnövesztő Vitamin

Hairburst Hajnövesztő Vitamin
2017. március 21.

Én ajándékba kaptam egy havi adag rágótablettát egy játék során, és azt kell, hogy mondjam az ég világon semmit nem változtatott a hajam állapotán. Kevés lenne az egy hónap? Ezt már nem fogom megtudni. Szerencse, hogy ingyen volt.. 😃

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2017. március 3.

Nagyon hasznos kis termék! Tényleg dúsít, frissít a hajon, semmi zsírosság nem marad. 2 napnál többet azért nem fújkálok, így 4 napot bír ki a hajam, nekem ez már nagy segítség. Az illata hááát olcsó fújós dezodor nem a kedvencem, de hát nem lehet minden tökéletes. 😀