boczagica

Regisztráció dátuma: 2015. október 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Cien Nature Sensitive Szemkörnyékápoló-Krém Bio Mandulaolajjal

Cien Nature Sensitive Szemkörnyékápoló-Krém Bio Mandulaolajjal
2020. április 7.

Véletlenúl találtam rá. Az összetevői szépek. Árban teljesen korrekt. Tudom hogy nincs szükség külön szemkörnyékápolóra.De az Ordynari NMF hidratálója, kevésnek bizonyult. Ezért gondoltam egy kis tuningra.
Kicsit félek az olajoktól, mert nálam mindig gubancot okoz. Túlérzékeny, rozáceás, öregedő, vízhiányos, de általában zsíros bőröm van. És ennek tetejében, még ott is lesz acném, ahol szerintem senki másnak sem. Ilyen pl. a belső szemzug melletti terület, vagy a szemöldök körüli rész.
Így, bár a szemkörnyékemnek kell az extra hidratálás, óvatos vagyok.
A termék nem tocsog az olajban, de nem is szívódik fel gyorsan, ezért általában csak este használom. Reggel csak akkor ha nem megyek munkába, vagy sikerült időben ébrednem.😉 Jól esik a bőrömnek, és reggelre puha, ápolt lesz a bőröm. Pattanást nem okozott. Újra fogom vásárolni, és más terméket is kipróbálok ebből a vonalból. ❤

Paula's Choice Resist Advanced Replenishing Toner

Paula's Choice Resist Advanced Replenishing Toner
2020. április 3.

Igen, ez egy felturbózott tonik! Inkább hasonlít más márkák esszeciájához a hidratáló hatásában. Én így is használom. Nem pazarolom vattapamacsra. Feltapogatom a tenyeremmel. Selymes, puha bőr a végeredmény. Bár száraz, normál bőrre ajánlják, az én kombinált, (nyáron zsìros), öregedő bőröm nagyon szereti. Pattanást nem okozott. Sőt...Kb.olyan, mintha ezt a terméket nekem találták volna ki. ❤

2017. július 14.

Nem régen vásároltam, mert kellett valami plussz a hajamra. Festéket váltottam, és ez jobban szárít. Nekem is a 3 pumpálásnyi adag vált be. nedves és száraz hajon is próbáltam. tényleg nem zsírosít. Szolíd az illata. Szeretem.