boglarkaaaaa

Regisztráció dátuma: 2015. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Balzsam

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Balzsam
2016. január 18.

Szeretem az Elseve balzsamokat, nagyon sokfélét kipróbáltam már, szeretek velük kísérletezni. Ebből legalább 3 nagy flakonnal elhasználtam, nagyon nagy kedvencem volt, de megszokta a hajam és váltottam az Elseve egy másik balzsamára. Nem egy csoda, de puhább lett a száraz hajam tőle, mint más balzsamoktól, és nagyon kellemes illata van. Ha elfogy a mostani Extraordinary Oil balzsamom, ezt fogom újra megvásárolni.

Pantene Nature Fusion Hajerősítő Szérum

Pantene Nature Fusion Hajerősítő Szérum
2016. január 18.

Nagyon szeretem ezt a terméket, azt, hogy nem kell kimosni, és nem olyan száraz a hajam, mint a kimosható balzsamok után sajnos. A göndör fürtjeim nagyon szépek lettek tőle, továbbá nagyon jó az illata is, szép, fényes és puha lesz a hajam a használata után. Ha elhasználtam egy flakonnal, utána másik terméket használok, mert a hajam hozzászokik, és már nem olyan jó a hatása, de pár hét után ismét visszatérek ehhez, és minden ismét a régi. Imádom!

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon
2016. január 18.

Most is ezt használom éppen a száraz, göndör, extrán gubancolódó hajamra, semmi extra, szépen tisztít, a hozzá tartozó balzsammal együtt használom (bár balzsam nélkül a hajam kezelhetetlen, bármilyen samponnal is mosom meg). Imádom az illatát és még pozitívum, hogy a heti 2 hajmosásból néha heti 1 hajmosás lett csak, valahogy annyira jó textúrájú lett tőle a hajam.