brbara

Regisztráció dátuma: 2015. november 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schwarzkopf Taft Magic Volume Szárazsamponhab

Schwarzkopf Taft Magic Volume Szárazsamponhab
2021. március 1.

Azt hiszem nekem alapvetően ezzel a hab állaggal vannak gondjaim, de(!) ha ettől eltekintek szerintem ez elég jó cucc. Akciósan kb. féláron szereztem be, annyit meg is ért, többet nem szánnék rá, mert azért nem olyan hatásos,mint a fújos/ por állagú társai. Ellenben van egy csomó pozitívuma: nem lesz minden poros, nem fullaszt, nem olyan brutál tömény az illata, elég jól eloszlatható, nem hullik az ember arcába, szemébe a melléfújt cucc. Szóval összességében szerintem egy próbát megér, nem vészes hajon tud segíteni, de csodát nem szabad várni tőle, gyorsabb és praktikusabb mint a klasszik szárazsamponok, kellemes az illata.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2020. december 4.

Imádom! Meleg szívvel ajánlom azoknak, akiknek problémát jelentenek a tág pórusok. Kicsivel több mint egy hónapja haználom és komolyan szemmel láthatóan kisebbek a pórusaim az orr és szem alatti területen, sokkal egyenletesebb lett a bőrtónusom. A férjemet is sikeresen megfertőztem vele, az ő bőrápolási "rutinjának" is fontos eleme lett :D

Nagyon érdekes, hogy azóta eltelt majdnem egy év és bár azóta többször újra vettem,mostanra el el maradt a B-bomb a rutinból. A kezdeti látványos eredmény után semmi de semmi változás nem történt. Ami meglepő, hogy az elhagyása után nem romlott a bőröm állapota.
Egy próbát mindenképp megér, biztosan van akinek zabálja majd a bőra, bátran ajánlom továbbra is, mert ez egy szuper nia a niák között!

Isana Micellás Arclemosó Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Isana Micellás Arclemosó Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2020. december 4.

A férjemet küldtem el sminklemosóért, ezt hozta. Anniyra csípett elsőre, hogy komolyan megijedtem :D aztán adtam neki még egy esélyt és még egyet, alkalomról alkalomra egyre kevésbé irritált, fogalmam sincs mi lehet az oka. Cserébe elég szépen, könnyen leszedi a sminket. Érzékenyebb bőrűeknek nem ajánlom, nagyon nem.

upd.: Tegnap használtam el, azaz több, mint fél évig elég volt.A végén már locsoltam mintha, nem lenne holna, hogy végre elfogyjon, mert nem épp a legjobb mici víz.