brbara

Regisztráció dátuma: 2015. november 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Naturland Szaliciles Cinkpaszta - Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII.

Naturland Szaliciles Cinkpaszta - Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII.
2020. április 15.

Nekem sajnos nem jött be. Elhasználgatom, de nem csodaszer-nyilván, nem is azt vártam. Ami viszont rettenetesen zavar benne, hogy szárít, de nagyon és nem csak a pattanást, hanem a körülötte levő ép bőrt is, amit aztán jobb esetben napokb telik helyrehozni. Nem gyakran nyúlok utána, általában keresek vmi mást.

Balea Lovely Flower Szárazsampon Hab

Balea Lovely Flower Szárazsampon Hab
2020. április 15.

Nagyon furcsa cucc, az illata nagyon kellemes, tulajdonképpen ez fogott meg benne meg persze a kíváncsiság. Az első flakonnal
úgy használtam el, hogy rizsliszttel kombináltam, mert önmagában nem tűnt hatásosnak. A másodikat önmagában használtam el nyáron, az szuper volt. Legutóbb viszont szerintem selejtes darabod foghattam ki, olyan mintha kifelejtették volna belőle a rizskeményítőt, rettenetes, már éléve áll a polcon, néha megpróbálom, de nem működik :/
Összességében: egyszer ki lehet próbálni(nem akkor, amikor tényleg szükség van egy jó szárazsamponra), ha nem annyira gáz a helyzet, de nem tud sok mindent.

Isana Style2create Lemon Cheesecake Szárazsampon

Isana Style2create Lemon Cheesecake Szárazsampon
2020. április 15.

Legjobb szárazsampon valaha! Kismilliót kipróbáltam már, de ez..zseniális. Finom illata van(bár aki a tömény, édes illatokat nem szereti, annak ez se fog bejönni) Kevés kell belől=sokáig elég. Könnyen kijön, akár csak fésüléssel, dörzsi nélkül is kijön gyorsan a sötétbarna hajamból. Tratós, használat másnapján is simán utca kompatibilis fejem van. Frissen használva olyan könnyű a hajam tőle, minta megmostam vna, formáztam volna és gy leheletnyi lakkot tettem vna rá. imádom

Update:2020 Mégsem maradtam meg ennél, szóval csak nem volt olyan jó, ezért leveszek egy csillagot.