btrix

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra
2017. november 20.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam, nagyon örültem neki, mert egyébként is szemeztem már vele. Először furcsa volt a túl erős illata, reggeli hajmosásnál még este is töményen érződött a hajamon. Én sokára szoktam és szerettem meg az illatát, mostanában már szinte nem is érzem. Az adagolós flakont sokan dícsérték már előttem, valóban nagyon takarékos megoldás. Tapasztalatok: a hajam száraz és töredezésre hajlamos végű, és nagyon zsírosodik a hajtőnél. A sampon pár használat után javított a zsírosodáson, 1 nappal kitolhattam vele a hajmosást. Nagyon könnyen kimosható a hajból, a fejbőrön érzem utána a felfrissülést. A hajtöveknél puha, fényes lett a hajam. Viszont a hajvégeim összegabalyodtak tőle, azokon talán még szárított is. Önmagában a sampon nálam emiatt nem elegendő, kellett a maszkja is, amivel már kifésülhetőbb lett az eredmény, de végül a hajvégeimre visszatértem a hajolaj használatára. Érdekességképpen kipróbáltam, milyen utána visszatérni a korábbi kedvenc nem természetes samponomhoz. Brutális lett az eredmény, biztos a szilikon műve, de viszketett tőle a fejbőröm, holott korábban ilyet nem tapasztaltam. Összességében 4 csillagot kap tőlem, mert a maszkja nélkül nem tudom használni, abból viszont sok kell a hajvégeimre, valamint a hajolajat sem tudtam elhagyni. Jó kis sampon, csak önmagában nekem kevés.

Manna Szőlőőrleményes Bőrradír

Manna Szőlőőrleményes Bőrradír
2017. január 30.

Imádom! Puha, olajos érzetet hagy maga után, illata sokáig megmarad a bőrön. A legjobb bőrradírom ezidáig! Sokáig elég a nagy tégely. Fejjel lefelé célszerű tárolni ahogy azt lentebb is írták, úgy nem szárad ki a teteje (visszafolyik rá az olaj).

Manna Coco Csokis Szappan

Manna Coco Csokis Szappan
2017. január 30.

Ennyire durván még egy manna szappan se szárította ki a bőrömet mint ez, pedig már jó ideje használok párat. Csak az illata és a többitől olcsóbb ára volt pozitívum.