bullrot

Regisztráció dátuma: 2015. december 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2016. november 13.

Amióta rátaláltam, csak ezt használom. Csúnya összetevők, de nem tudom elképzelni az életem nélküle. Zsíros a bőröm, az eddig kipróbált púderek közül ennek a púdernek van a leghoszabb távon mattító hatása.

UPDATE: Most már el tudom képzelni életem nélküle, mivel nem is olyan jó, találtam jobbat. Évekig csak ezt a púdert használtam, de pár órán belül át kellett púderezni. Zsíros bőrűeknek nem igazán hatásos.

Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt

Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt
2016. november 13.

Imádom!!!!!!!!!! Évekkel ezelőtt használtam, aztán már nem is tudom miért, de áttértem Rimmel Stay Mattera. Most váltani akartam egy átlátszó porpúderre, így visszatértem hozzá. Nem emlékszem, hogy régen is ilyen jó lett volna, de most számomra, zsíros bőrömnek ez valami csoda. Egész nap kibírom átpúderezés nélkül, ami nagy szó, mivel a Rimmelt általában 3-4 óra után már át kellett púderezni.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2016. november 13.

Húú csajok, nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lesz. Számomra ez a nagy Ő az alapozók között. Eddigi kedvencemet, L´oreal Infallible Matte-t váltottam le, ami évekig "ride or die" alapozóm volt, viszont ez még annál is sokkal jobb. Jobban fed, tovább mattít, talán egy picit púderesebb érzést kelt, az illata is olyan.
Mivel zsíros a bőröm, ezért muszály púdert is használnom. Próbáltam Rimmel Stay Matteval, amit át kellett púderoznom, viszont a Catrice átlátszó porpúderével tökéletes kombót alkotnak, egész nap kibírom átpúderezés nélkül.
Drogériás alapozók közül zsíros bőrűeknek must have!!