bundiriska

Regisztráció dátuma: 2015. október 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. október 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Bielenda Pharm Acne Antibakteriális, Faggyútermelést Szabályozó Éjszakai Arckrém

2017. január 29.

Nekem nagyon bejött ez a krém. A zsíros, pattanásokra hajlamos, de vízhiányos bőrömnek pont tökéletes. Az ára sem vészes (ár-érték arányban nagyon jó) összetevők között is egy csomó remek dolog szerepel, csak azokkal az utolsó összetevőkkel van bajom a lista végén.... De így is újraveszem, mert ez tényleg használt.

Update: pár hónapja valószínűleg a stressz miatt kipattogtam a dekoltázsnál és elkezdtem ott is mindennap használni és egy hónap alatt meg is oldotta a gondot. Imádom ezt a krémet💕

Nature Republic Super Aqua Max Combination Watery Cream

Nature Republic Super Aqua Max Combination Watery Cream
2017. január 23.

Véletlenül ezt rendeltem meg a zsíros bőrre való helyett, de még is szuperül működik. Biztos kipróbálom az arcbőrömhöz valót is!😊

Tonymoly Blackhead steam balm

Tonymoly Blackhead steam balm
2016. április 9.

Nekem is meg kellett vennem, ahogy megláttam, olyan cuki és olvastam is már róla. Nagyon szeretem használni. Öt perc kenegetem az orromon, aztán meg rajtahagyom kb 15 percig. Imádom az illatát és azt, ahogy melegszik kenegetés közben. Kitisztítja a mitesszereket. Szerintem krém ezt ennél jobban nem is tudja megoldani.
Cuki és tényleg használ. Jó kombináció. :)

Update: egyik este elkezdett kijönni egy pattanás és valahogy elfelejtettem rákenni a szokásos szérumot és csak ezt raktam rá és reggelre hűlt helye volt😻 ezért plusz pont jár neki!