bzsofi22

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 9.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 9.
Bőrprobléma: -

Kallos Silver Reflex Színező Hajpakolás

Kallos Silver Reflex Színező Hajpakolás
2020. július 29.

#imádomtermék! Egy csoda! Nagyon jo osszetevokkel buszkelkedhet meg annak dacara is, hogy szilikon is van benne. A szoke hajat konkretan ezustte varazsolja, en volt mar hogy 40 percig fent felejtettem, megsem lett kek a hajam, ugyanugy csak ezust. Egyebkent nem ezustszoke a hajam, sot meg csak nem is igazan szoke, meg vannak benne sotetebb arnyalatok, de ez azokat is kivilagositotta. Finom illata van es nagyon puhava teszi a hajat, árban pedig verhetetlen ebben biztos vagyok (1100-ert vettem az 1kg-ot)
Abszolut ujravevos es allando termek lesz itthon.

The Body Shop Peppermint Candy Cane Tusfürdő

The Body Shop Peppermint Candy Cane Tusfürdő
2020. július 29.

Huh imadom! Nem vagyok tul nagy body shop fan, legtobb termek tularazott, hamis marketingfogasos, legtobbszor az ar ellenere atlagos az osszetevolistajuk , benne olyan anyagokkal amiket mar reg kinohetne nem csak a body shop, de maga a 21. szazad is.
Ez a tusfurdo viszont egy álom nekem, imadom a mentol illatokat egyebkent is; de ez nem csak isteni edes-mentolos illatu, hanem valoban nagyon tartosan meg is marad ez az illat, es nyaron hasznalva meg husiti is a bort legalabb 10 perc hosszan, igy hiaba teli unnepi szeria, en most is eloszeretettel hasznalom, sot!
Egyebkent is hianycikk a piacon az igazi jo mentolos tusfurdo, mint amilyen az Original Source volt kivonas elott. Jar az 5 csillag es ujra fogom venni ha elfogy :)

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2020. július 29.

Itteni ajanlasok alapjan vettem meg, hogy hatha jobb lesz mint a 2. helyezett maxfactor. Sajnos nem, az en boromnek ilyenkor nyaron vilagos a legsotetebb arnyalata is (azt hiszem csak 3 arnyalat kaphato, valahanyszor neztem csak ennyit lattam) - nekem a 006 warm beige van meg, de ez nem bézs és nem is warm rajtam. Telen mikor mar nem a strandon szedem a szinem akkor a feher boromre talan jo volna, mert azt hiszem talan ad minimalisan egysegesito, enyhe fedo hatast (de a maxfactor nyomaba sem er)... Viszont ami a nagyobb baj, hogy eletemben eloszor pattogtam ki egy termekre, megpedig erre. Az en borom rinoceroszbor, mindig minden jo neki, de ennek a pudernek a hasznalatat kovetoen az egesz homlokom telelett kiutes-szeru pottyokkel. Idobe tellett mire rajottem, hogy ettol van... szamomra volt a legnagyobb meglepetes. Nem tudom mi lehet ebben a termekben, de valami biztos nem oke. Emiatt, es amiatt, hogy nincs igazan szep egysegesito fedese, valamint a szuk szinpaletta miatt 2* a maximum amit adni tudok. Egyetlen pozitivum, hogy a maxfactorral szemben ez kicsit tovabb maradt matt (+1-1,5 ora)