bzsofi22

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 9.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 9.
Bőrprobléma: -

Kérastase Elixir Ultime Rose Hair Oil

Kérastase Elixir Ultime Rose Hair Oil
2021. július 27.

Itteni vélemények alapján vettem meg notinos akció során 8000 forintért. Az elmúlt ~ 13 év során is már csak fodrászkellékesben kapnató argánolajos hajvégápolókat használtam 4-5ezer forintos értékben.
Ez a hajolaj duplájába került, és bár nem feltétlenül ér ennyit (lássuk be, egyrészt a márkát fizeted meg) mégis azt hiszem ez az eddigi legjobb hajolajam. Valóban nagyon kevés kell belőle, bár elég nagy adagot nyom ki a pumpa. Én a nedves derékig érő dús hajamon 2 pumpálásnyit szoktam eloszlatni, illetve száraz hajon amikor úgy érzem szükséges fél-1
pumpálásnyit. A hajam gyönyörű fényes lesz tőle, elképesztően puha és könnyen kezelhető, az pedig kiderül ~3 hónap múlva, hogy vajon valóban hővédő-e és ténylegesen kevésbé töredezik-e a szőkített hajam.

Addig is 4*-ot adok neki, amíg nem bizonyít hosszú távon is, egyelőre azonban mindent tud amit egy hajolajtól elvárhatunk, finom Coco Chanel Mademoiselle illata van de sajnos csak addig érződik míg eloszlatásra nem kerül, illetve ami még a 4 csillag mellett szól az az ára. Én 100 ml-t eddig 2-3 évig használtam, ez kicsit ugyan kárpótol érte, de majd meglátjuk ez meddig tart, ha nem Kérastase lenne a márka neve akkor is olyan 7ezer forintra tenném a reális összeget, de ennél többért alapból nem árulnék egy hajolajat sem, max ha új varázshajat is növeszt :)))))
Egyszer ki fogom próbálni a Kevin Murphy olajat, ami mégdrágább (nonsense😅) és mégjobban istenített. Azt hiszem akkor lehet mégreálisabb véleményt írni, hogy valóban megéri-e aranyárú olajakat vásárolgatni.

Eucerin Sun Photoaging Control Színezett Napozó Krém Arcra FF50+

Eucerin Sun Photoaging Control Színezett Napozó Krém Arcra FF50+
2021. április 28.

Hasonlóan egy előttem szólóhoz, én sem tudom eldönteni szeretem-e vagy sem. Annyira szép természetes, napcsókolta bőrszínt adna, DE lehetetlenség egyenletesen elkenni, ha valakinek van bevállt tippje kérem ne tartsa magában😫
A foltosság főleg a hajvonalaknál kezd kijönni, ott válik először nehézkessé az eldolgozása, és a nagy eldolgozások közepette elkezd máshol is foltosodni ahogy “mosná össze” az ember a részeket :/
Próbáltam már kézzel, nedvesített real techniques sminkszivaccsal, szárazon alapozóecsettel, mac fix+-al nedvesített alapozóecsettel.... egyik sem vált be. Kezdek tanácstalan lenni pedig szeretném szeretni.

Oyster Keratinos Újjáépítő Maszk

Oyster Keratinos Újjáépítő Maszk
2021. április 15.

Ez a termékcsalád tényleg egy csoda, sajnálom, hogy kevesen ismerik és viszonylag nehezen elérhető.
1,5 hónapja itthon festettem a hajam jobb híján, és bár minden szigorúan fodrászkellékesben lett vásárolva, a hajfestés után a 9%-os oxi eléggé megviselte a hosszú ideje (bő 3 éve) fokozatosan szőkítésben levő hajamat. Durva tapintásúvá, fénytelenné és nehezen kezelhetővé vált a derékig érő hajam.
Végső elkeseredésemben úgy döntöttem, hogy adok egy esélyt a hajam feltámasztásának és beruházok akár drágább termékbe is, ha olyan találok ami talán valóban megérheti azt a pénzt. Végül teljesen véletlenül botlottam bele az Oyster márkába, korábban nem ismertem, sajàt kútfő alapján kezdtem kutakodni keratinban gazdag termékek után, és valahogy így bukkantam rá, de végtelenül hálás vagyok érte. Egy magyar fodrászkellékes webshopjában megtaláltam, és megrendeltem mind a sampont, mind a szérumot és persze a maszkot is, tehat a teljes repertoárt összesen 11.500 ft-ért.... így mind a hármat használva a hajam újra olyan 3 hét használat után (heti 2 hajmosással) mintha újra babahajam lenne, és ez kitart a következő hajmosásig... szép fényes, hihetetlenül puha és egészséges küllemű, egész nap fogdosnám szívem szerint, főleg az első napon mikor még igazán friss a haj :’D Egyetlen “negativum” az illata, ami nekem inkább szag és kétlem, hogy bárki illatként gondolna rá, de teljesen azt a hatást kelti mintha fodrászatból jönnék ki, a szérumnál pedig kifejezzen ügyelni kell arra, hogy használat során kinyissuk a zuhanykabint, mert kis területen fújva nagyon fullaszt. De számomra ez is csak azt igazolja, hogy nem véletlenül van ráírva a szigorúan professzionális használatra dolog ☺️
Mennyiségek/fogyás: mivel nekem derékig érő hajam van és két hajmosás között szárazsamponnal és/vagy hintőporral tolom ki a hajmosást ezért igényli a dupla samponozást a fejbőröm, viszont mivel kicsit húzós a termékek ára, ezért az első samponozást a korábbi head&shoulders samponommal végzem, és utána váltok az Oysterekre, mindegyikből nagyon kevés is elég (kisebb diónyi sambon, és egy kisebb belenyúlásnyi balzsam - csak összehasonlítás képpen: ezelőtt más balzsamokbol hatalmas mennyiséget is felvett a hajam, kb teli marokkal). Szerintem sokáig elég lesz, de ha elfogy mindenképp itt is jelzem. Régen sosem kentem a balzsamot a fejbőrömre is mert zsírosított volna. Itt azonban mindent kenek mindenhova is a tuti hatás érdekében és garantált a siker, egyáltalán nem zsirosodik jobban a hajam, sőt szerintem még tovább is marad friss látszatú, amin magam is meglepődtem. Valamint szerintem tényleg fontos a szérum és a balzsam befésülése egyszerű kis ovis fésűvel kb(nem kefével). Úgy érzem ez is jót tesz valahogy, bár korábban sosem csináltam, de itt mindent megfogadtam most és tényleg hatalmas a különbség.

Ha valaki valamire be akar ruházni végső elkeseredésében, akkor ez a három legyen az, nem fogja megbánni☺️
*****