carolinett33

1970 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

1970 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Playboy Play It Wild Tusfürdő

Playboy Play It Wild Tusfürdő
2020. január 7.

Irigylem azokat akik nap közepén is megérzik magukon a tusfürdő illatát velem még sosem történt ilyen, ezzel sem... 😁 de nagyon jó volt őszre-télre azért erős az illata csömör édes pont ahogy szeretem de kicsit benne van az a műviség ami nem hagyja hogy annyira tobzódjak benne :/ kíméletes a bőrhöz, csajos életérzést hozza végülis amiért megveszed 😄 de nekem a sensual vanilla illatú volt a kedvenc csak azt már egy ideje nem látom :/

Rimmel Magnif'eyes Eye Primer

Rimmel Magnif'eyes Eye Primer
2019. november 26.

Nekem sosem volt igazán opció a szemhéjpúder, annyira pici mélyen ülő zsíros szinte ázsiai sminkes rémálom szemhéjam van amin semmi nem maradt meg... aztán idén NYÁRON elkezdtem ezt használni, olyan a munkám hogy simán vannak 12-14 órás munkanapjaim és a tűző napon vagyok folyamatos mozgásban, nem hiszem hogy többet kell mondanom ennél, öt csillag....!!!! (Próbáltam párat, essence, artdeco, rdely, mind krémmánia sztár termékeket, semmit nem értek nekem..)

Bourjois BB Szájfény

Bourjois BB Szájfény
2019. november 26.

Nekem tökéletes kis nyári szájfény volt ez a korallos árnyalat, pont ilyen szint kerestem, felkenve rajtam gyönyörű rózsaszínes egészséges összhatást adott, nem száradt ki a szám, amire kellett tényleg tökéletes volt, nem is használtam mást a nyáron.