carolinett33

1980 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

1980 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Vollaré Cosmetics CBD Hidratáló Arctonik Hyaluronsavval

Vollaré Cosmetics CBD Hidratáló Arctonik Hyaluronsavval
2022. április 8.

Nekem bevált, könnyebb rajta eloszlatni a hidratálót, jó az illata, nem irritált, rugalmasnak éreztem tőle a bőröm csak a végére fura szaga lett

Playboy Play It Wild Tusfürdő

Playboy Play It Wild Tusfürdő
2020. január 7.

Irigylem azokat akik nap közepén is megérzik magukon a tusfürdő illatát velem még sosem történt ilyen, ezzel sem... 😁 de nagyon jó volt őszre-télre azért erős az illata csömör édes pont ahogy szeretem de kicsit benne van az a műviség ami nem hagyja hogy annyira tobzódjak benne :/ kíméletes a bőrhöz, csajos életérzést hozza végülis amiért megveszed 😄 de nekem a sensual vanilla illatú volt a kedvenc csak azt már egy ideje nem látom :/

Rimmel Magnif'eyes Eye Primer

Rimmel Magnif'eyes Eye Primer
2019. november 26.

Nekem sosem volt igazán opció a szemhéjpúder, annyira pici mélyen ülő zsíros szinte ázsiai sminkes rémálom szemhéjam van amin semmi nem maradt meg... aztán idén NYÁRON elkezdtem ezt használni, olyan a munkám hogy simán vannak 12-14 órás munkanapjaim és a tűző napon vagyok folyamatos mozgásban, nem hiszem hogy többet kell mondanom ennél, öt csillag....!!!! (Próbáltam párat, essence, artdeco, rdely, mind krémmánia sztár termékeket, semmit nem értek nekem..)