cavemalicium

Regisztráció dátuma: 2018. február 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Kerium Extra Kímélő Fiziológiás Sampon

La Roche-Posay Kerium Extra Kímélő Fiziológiás Sampon
2018. február 26.

Most kezdtem elhasználni nem rég. Nagyon nagyon viszkető, kisebesedő fejbőröm van, ami lassacskán már az őrületbe kerget. Sok mindent próbáltam már, voltam bőrgyógyásznál is, de hosszú távon semmi sem segített. Remélem ez fog. Eddig minden okés, de majd update-elek :)

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2018. február 26.

Vegyesek az érzelmeim. Az én bőrömre most kezd el hatni, miután a fél doboz már elfogyott. Alapvetően az volt az elvárás vele szemben, hogy a pattanások után megmaradt piros foltokat csökkentse.. Még mindig látszódnak, de már azért jobb a helyzet.
Ezzel szemben a párom arcát olyan szinten pillanatok alatt(egy-két használat után) rendbe tette, hogy irigykedve figyeltem. :D Emiatt részemről csak 4 csillag.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2018. február 26.

Szörnyű! Abszolút nem matt az alapozó, sőőőt, fénylik már ahogy felkenem. Nap végére meg aztán bőven kjábrándító az összkép. Az összetevői sem a legerősebbek, sajnos ezt csak most láttam, vásárlásnál nem figyeltem. Így a legnagyobb csalódás vele szemben az, első körben hogy a saját nevéhez sem hű.. ALL MATT PLUS.. persze.. Illetve a fedése is harmat gyenge.

Update: eskü próbálgattam... kőpúderrel, nélküle, minden formában de sehogy sem hajlandó működni a dolog :( Oda adom anyunak, hátha jó lesz neki! :)