cherrygarden

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Nachtcreme mit Bachblüten

Alverde Nachtcreme mit Bachblüten
2015. december 7.

Újravásárolós éjszakai krém! Ár:elfogadható1200 ft, isteni virág illata van, de inkább gyógynövényes, nem hivalkodó! Gazdag krém, hamar brszívódik, olajos, ragacsos maradvány nlkül. Nagyszerűen hidratál, simit, pirosságot lehúzza reggelre. Nekem bevált!

Sally Hansen Big Shiny Top Coat

Sally Hansen Big Shiny Top Coat
2015. december 7.

Hosszas fedőlakk keresgélés után végre rátaláltam erre a márkára. Nekem nagyon bevált! Bár nem olcsó, de ha azt vesszük h mennyi fedőlakkot összevásároltam....Egy hetet nem bír de jó pár napig zselé hatású fénnyel marad a körmömön. Nem buborékosodik, szépen terül, gyorsan szárad, gyorsan szárítja az alatta lévő lakkot. Persze az is számít mit kenünk alá. Én a Sally natúr rózsaolajos bázis-tápláló lakkból 1 réteget-utána 2 réteg szín(szintén sally)-majd ez a fedőlakk. Mindig lesz a polcomon belőle az tuti!!!!!!!

Terra Naturi Nappali Krém Vadrózsa & Ginkgo

Terra Naturi Nappali Krém Vadrózsa & Ginkgo
2014. július 30.

Kedvenc number one nappali krémem! Nekem ez csodának számít, 1200 Ft körül van. Nekem olyan, mint ha egy szín nélküli BB krémet használnék! Az első ráncok miatt vettem 30 évesen. Gazdag krém, de nagyon jól beszívódik, bársonyos tapintásúvá válik az arcből. Kisimít, csökkenti a pirosságot, irritációt, feltölt, élettel telivé varázsolja a bőröm. Sajnálom, hogy csak a müllerben van, így mindig veszek több tubussal, ha arra járok. Tapasztalataim szerint másoknak is bejön, mert 2 doboznál többet sose találok!