chistani

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor
2019. szeptember 6.

Up.: Sajnos a doboz vége felé észrevettem hogy kicsit pirosodik a hónaljam. Az egyik jobban, aztán barnás foltokban kopik...még most is:S Nem tudtam sokáig mitől van, mert már régóta ezt használtam. De aztán utána olvastam és tessék ez a deo a lúdas. Kiütött. Az irritáció mellett olyan brutál kénes-szúros szagom volt, hogy volt hogy inkább lezuhanyoztam! Ez az ami leginkább zavart! Most szüneteltetem, de adok neki még egy esélyt, néha aláhidratálok. Ha igy sem kuka -mind a két doboz..:s

Szuper, szeretem! :) nem okozott irritációt, jó az illata, Teszteltem és tényleg jobban véd az "izzadság szag" ellen, mint a többi NEM natúr deo, mert ugye a deoknak nem az a dolguk, hogy egyáltalán ne izzadj, hanem hogy a kellemetlen szagokat semlegesítse, elfojtsa. Megéri, környezetkímélő és nem tartalmaz káros anyagokat sem.

Manna Ghánai Shea Vaj Levendula és Teafa Illattal

Manna Ghánai Shea Vaj Levendula és Teafa Illattal
2019. július 20.

Első manna krémem, akciósan vettem. Őszinte leszek kicsit szkeptikus voltam hogy megéri-e. De nagyon szeretem!:) Éjszakai arckrémként használom és szépen beszívja a bőröm. Az illata számomra kellemes, a teafától apukám boros pincéje jutt mindig eszembe:D

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2019. július 20.

Értékelem a csomagolást és a dizájnt, DE! az illata nagyon erős és zavaró számomra, illetve ami igazán zavar, hogy felkelés után csípi az arcom?! Nem tudom mitől, de nem tetszik...Van meg a fiókban egy rózsás változata, kíváncsi vagyok az milyen lesz. Az igyekezetet, mint natúr kozmetikum értékelem, de ezt biztosan nem veszem újra. Ja és nem vettem észre hogy kellően hidratálna.