ciska

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem

Hairboom Beauty Drink Halkollagén Italpor

Hairboom Beauty Drink Halkollagén Italpor
2021. augusztus 2.
(!)

Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is tesztelésre kaptam a terméket amit ezúton is nagyon szépen köszönök! :)
Az oldódásával szerintem nincs probléma, könnyen oldódik akár pohárban akár shakerben keverve. Az íze kicsit műnek tűnik, de nem zavaró és szerintem teljesen iható kategória. A hatásával kapcsolatosan nem tudok 100%-os véleményt mondani, mert előtte is használtam egy másik márka termékét, de véleményem szerint ez is pozitív lehet. Amikor elfogy az egész doboz akkor lehet hogy fogok még jelentkezni. :)
Általában én este szoktam lefekvés előtt meginni, de nem találtam erre vonatkozóan semmilyen leírást. A krémmánia előtt nem találkoztam még ezzel a termékkel, gondolkozom rajta hogy tartós lesz nálam, viszont az árát kicsit magasnak tartom.
Egy próbát azért mindenkinél megér :)

La Roche-Posay B5 Hyalu B5 Szérum

La Roche-Posay B5 Hyalu B5 Szérum
2021. április 6.

Tesztelésre kaptam ebből a termékből. Reggelente használom, nekem a szem környékénél volt látható a változás, szinte felkenés után egyből feltöltődött. Az illata számomra egyáltalán nem zavaró, hamar beszívódik. Azonban sok hasonló termék van a piacon és lehet hogy az ára miatt én máshoz nyúlnék. De örülök hogy ezt is volt lehetőségem kipróbálni és megismerni.

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Ultra Könnyű Napvédő Fluid Arcra

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Ultra Könnyű Napvédő Fluid Arcra
2021. április 6.

Tesztelésre kaptam a terméket. Nagyon örültem neki, és nem is csalódtam. Könnyű az állaga, gyorsan beszívódik, és nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. A pórusaimat sem tömíti el, és sminkelni is egész jól lehet rá. Nekem alapból zsírosabb a bőröm, így én szoktam púdert is használni és így nem zavaró ha kicsit fényesebb lenne tőle a bőröm. Összegezve én nagyon meg vagyok vele elégedve.