citromalma

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

MarilyNails Gelflow

MarilyNails Gelflow
2019. február 3.

Shellac rajongóként próbáltam ki ezt a jóval barátibb árú kis csodát.
A végeredmény, hogy minőségben nem tudok különbséget tenni a CND Shellac és e között.
Az Old Cabernet árnyalat van meg, ami egy gyönyörű csillámos bordó, nagyon könnyű felvinni, jó az ecsete, két rétegben tökéletesen fed (nude vagy világosabb színeknél gondolom belőle is kell a három réteg, hogy tökéletes legyen). A shellac alap és fedőlakkját használom hozzá, így addig bírja hibátlanul, amíg le nem oldom néhány perc alatt. Télen, amikor lassabban nő a köröm, akár 3 hétig is bírja. Mindezt házimunkával és komoly igénybevétellel.

Narciso Rodriguez Narciso EDP

Narciso Rodriguez Narciso EDP
2018. augusztus 11.

Hogyha egy illatot választhatnék életem végéig, ő lenne az.
Miután régi nagy kedvencem, a Bvlgari Notte-ot megszüntették, tízéves szerelem után kezdtem újra a keresgélésbe. Sok szép illattal való találkozás után ő lett az igazi.
Nagyon krémes, puha, tiszta és púderes. Mégsem csak ennyi, hiszen az elejétől a végéig változik. Bőrközelinek mondják, az is, de nagyon tartós, még fürdés után is érezni.
Még soha senkin nem éreztem, és még soha semmiért nem kaptam ennyi dicséretet :)
(Szinte) minden alkalomra tökéletes, talán a nyár, a fülledt meleg a kivétel. Ezért így augusztus közepén már nagyon hiányzik, miatta várom már a hidegebb időt :)
Külön öröm, hogy a Yodeyma is gyártja, megszólalásig hasonlóan.

Juliette Has a Gun Not A Perfume

Juliette Has a Gun Not A Perfume
2018. augusztus 9.

Maga az illat tökéletes. Tisztaságnak tisztaság, de nem unalmasan, egysíkúan, hanem folyton változóan, olyat produkál a bőrömön, amit semmi más.
Alapvetően minden illat púderesedik rajtam, bár az ilyen karakterű parfümöket szeretem, keresem, és szerencsére az ilyen összetevők is erősödnek fel rajtam.
Ahogy nála is. Tiszta, meleg, púderes, de nyáron sem zavaró, tolakodó.
Ha lenne bármilyen tartóssága, erőssége, szinte nem is használnék mást.
Tudom, hogy egy idő után az ember orra hozzászokik az illathoz, mégis, más parfümöket ha nyomokban is, de szoktam érezni a nap végén is magamon.
Vele az a problémám, hogy most a nyári melegben alig érzem, télen akkor nyoma sem lesz? Persze lehet, hogy más érzi, csak én nem :)
Ettől függetlenül a "sikító erotika" cseppet sem túlzás, és a használata függőséget okoz :)