citromalma

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2021. április 19.

Jöttem lepontozni. Úgy tűnik, számomra ez a márka teljes csalódás, bármelyik termékükhöz nyúlok.
Az első használat után a pirosító felületén megjelent egy réteg (vagy inkább úgy pontos, hogy az első használattal levittem a felső réteget), ami alatt egy fényes felület van.
Ezt akármeddig maszatolhatom ecsettel vagy kézzel, ebből pirosító nem lesz.
A kezem - és az ecset - ugyanolyan marad, mint előtte.
Végül végső elkeseredésben az ecset végével felkarcolom a pirosító felületét, mellyel ~20 használatra elegendő por keletkezik, amit így szintén nem nagyon tudok használni.
Alatta megint ez a fényes és kemény réteg, ami bizony nem színez semmit, akár a falon is végighúzhatnám.

Egyetlen felhasználási módjának azt látom, hogy összetöröm az egészet, és a port áttöltöm egy másik tartóba, aminek lyukacsos a teteje.

Tényleg ilyen minőséget kell gyártani ennyi pénzért?

Masaki Matsushima Shiro

Masaki Matsushima Shiro
2020. július 16.

Megrendeltem próba nélkül, amit még sosem tettem.
Máskor próbával sem sikerült ilyen jó döntést hoznom :)
Ahogy írták is korábban, japán illat, amit nehéz körbeírni, de megpróbálom. Kifinomult, olyan, amiben senki nem talál kivetnivalót (még ha nem is az ő világa), egyszerűen, letisztultan szép.
Ahogyan ez az illat is. Folyamatosan változik, de minden állomása tetszik, ami nagyon ritka, talán csak a japán illatok képesek rá :)
Van egy érdekes karaktere, amit csak azért ismertem fel, mert olvastam az összetevőket: a lucfenyő. Sosem ismertem még olyan parfümöt, amiben ez az alkotóelem szerepel, nem is vágytam rá, hogy karácsonyfa legyek, de ez itt nem az. Valami egyedi kesernyésség, amitől nem egy egyszerű tisztaságillatot kapunk, hanem valami különlegességet, szokatlant, a legjobb értelemben.
A tartósságot még tesztelem, de eddig minden csillagot megér.

MarilyNails Gelflow

MarilyNails Gelflow
2019. február 3.

Shellac rajongóként próbáltam ki ezt a jóval barátibb árú kis csodát.
A végeredmény, hogy minőségben nem tudok különbséget tenni a CND Shellac és e között.
Az Old Cabernet árnyalat van meg, ami egy gyönyörű csillámos bordó, nagyon könnyű felvinni, jó az ecsete, két rétegben tökéletesen fed (nude vagy világosabb színeknél gondolom belőle is kell a három réteg, hogy tökéletes legyen). A shellac alap és fedőlakkját használom hozzá, így addig bírja hibátlanul, amíg le nem oldom néhány perc alatt. Télen, amikor lassabban nő a köröm, akár 3 hétig is bírja. Mindezt házimunkával és komoly igénybevétellel.