concoka

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

L'Oreal Paris Professionnel Absolut Repair Lipidium Sampon

L'Oreal Paris Professionnel Absolut Repair Lipidium Sampon
2015. december 21.

Sok mindennel próbálkoztam,de mindentől száraz maradt a hajam vége :( nem törik,de nagyon ki van száradva..fodrásszal való beszélgetésem után invesztáltam be erre a samponra és a pakolására( szőke vagyok,nekem a balzsamok kevesek,egyből pakolást veszek) !! Hát mit ne mondjak,nem bántam meg! Minden mosás után olyan a hajam,mintha fodrásztól jöttem volna ki :D gyönyörű sima,a vége is,vasalnom sem kell,hajvégápolót sem kell felraknom,ezzel a két termékkel tökéletes!! Kevés kell belőle,jó sűrű! Tenyeremben egy kis vìzzel felhabosítom,mehet a fejbőrömre! Így szerintem egész sokáig elég lesz :)

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20
2015. december 21.

Annyira szeretem! Még nem használom olyan régóta (két hete)..de tökéletes! Ami nálam abban nyilvánul meg,hogy nem leszek tőle pattanásos,nem leszek tele pici fehér komedókkal! Nagyon jó viselni,nem fullaszt,nem izzadok be alatta(ami a jelen időjárásnak köszönhető ugyebár..nyáron még updatelek)..a fedése is rendben van,számomra közepes,picit építeni is lehet,nem lesz foltos! Én aláhidratálok Paulával :) Imádom,hogy van benne primer,meg fényvédő is,és mégsem hagy fehéres-diszkógömb nyomot :) Alig tudtam a színek közt dönteni,bát ez az én bénaságom :D Aki új használója lesz,figyeljen az adagolásra,mert szerintem egy teljes(tövig lenyomott) pumpálásnyi sok (akkor nem,ha építeni és építeni akarsz :))..nekem fél pumpálásnyi elég! Szóval,megy az 5*

NeoStrata Bio-Hydrating Cream

NeoStrata Bio-Hydrating Cream
2015. december 9.

Nekem nem vált be,nagyon zsírosította az arcomat! Nem szeretnrm lepontozni,mert szeretem a Neostratát,de ettől elég zsíros volt a bőröm :(