corgicorgi

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Schwarzkopf Color Mask Hajfesték

Schwarzkopf Color Mask Hajfesték
2016. október 2.

Első otthoni hajfestéshez vettem meg, nem kellett csalódnom. 1010 árnyalatot használtam, és nagyon tetszik az eredmény; sötétebb szőkéből hamvasszőke lett, olyan kb mint a képen. A korábbi szőke melírjaimmal most kb egy árnyalatú lett az egész, ez volt a célom is. Azt viszont nem vettem figyelembe, hogy a hátközépig érő hajamra egy doboznyi esetleg nem lenne elég, de végül még így is jó lett :D a végére jutott kevesebb, de nem is észrevehető a különbség. Használat után talán kicsit jobban hullott a hajam hajmosásnál, és a vége is azért töredezettebb, de egy kisebb hajvágással majd javítok rajta.

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Tropical

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Tropical
2016. október 2.

Eddig kétszer használtam, nekem bevált. Alapból szőke a hajam, egy árnyalattal szerettem volna világosabbat, arra pont jó szerintem. Eddig még nem szárítja a hajamat, bár elég hamar kimostam (kb 40 percet napoztam vele) és hajvégápoló olajat is használok mellé. Az illata tényleg nem kellemes, de nem is vártam, hogy jó legyen.

update: levonok két csillagot, mert pár hét után valahogy visszasötétült a hajam és inkább sárga is lett, a vége pedig sokkal jobban kiszáradt, mint másik ilyen spray-knél

Taft Volume Mousse

Taft Volume Mousse
2016. október 2.

Évek óta használom, nem nehezíti el a hajamat, nem ragad, és érezhető a különbség is, amikor nem használom (másnapra már teljesen lelapulna nélküle).