cosmona

Regisztráció dátuma: 2014. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2020. április 28.

Teljes pénzkidobásnak érzem, biztos, hogy soha nem fogom újravenni. Nagyon ki volt száradva a szám, és abban bíztam, hogy hátha jobb, mintha vennék egy egyszerű labellot. Tévedtem. Sajnos nagyon nehéz felvinni, és nem ápolja megfelelően az ajkakat. Nekem nem segített.

MakeUp Revolution Sculpt And Contour Ultra Brightening Contour Kit Kontúr Paletta

2020. április 28.

Vegyesek az érzéseim ezzel a palettával kapcsolatban, mert nagyon szépek a színek, a highlighter és a bronzosító/pirosító szín nagyon szuper. A problémám az 1. kontúr színnel van, ami annyira pigmentált, hogy szinte lehetetlen kellő mennyiségben felvinni. Éppen, hogy belemártom az ecset hegyét párszor, leütögetem és lehúzogatom a kezemen, és csak utána lehet felvinni. A tartóssága viszont kifogástalan.

Essence Volume Stylist 18h Curl & Hold Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Curl & Hold Szempillaspirál
2018. augusztus 11.

Hosszú idő után a legjobb szempillaspirál ár-érték arányban, amit kipróbáltam!
Hozzáteszem, hogy egyeseket zavarhat, hogy kicsit "pókláb" hatású szempillákat csinál, ha túl sok festéket viszünk fel, viszont amit ígér, maximálisan megvalósul. Vízálló szempillaspirálokat megszégyenítően tartós, dús hosszú fekete szempillákat lehet vele festeni, és ami számomra szempont, gyorsan! A reggeli készülődés során rengeteg időt spórolok meg azzal, hogy pár mozdulattal gyönyörű szempillákat tudok magamnak varázsolni, és nem kell 20x átmennem rajta.
Nem maszatolódik, nem potyog le a szemem alá, gyorsan megszárad (így nem kenődik fel a szemöldököm alá, mint sok más drágább spirál...)
Én tuti újra fogom venni ha elfogyott. :)