cs3ng31214

Regisztráció dátuma: 2017. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2020. április 13.

Nem lett a kedvencem, valahogy többet vártam tőle. Szép, drámai pillákat csinált, de mégis hiányzott belőle valami légiesség, valami több, amit nem tudok megfogalmazni😁
Egyébként nincs baj vele, tényleg extra fekete, tartós, nem potyog, hosszít, nem vészes az ára sem, csak nekem van nagy elvárásom szempillaspirál terén, amit csak is a zöld lash princess tud nyújtani.

Avon Mark Folyékony Matt Ajakrúzs

Avon Mark Folyékony Matt Ajakrúzs
2020. április 13.

Egy narancsos színem volt, amit aztán anyukám használt el, mert ha bár nagyon kényelmes, bársonyos textúrája volt és az applikátora az egyik legjobb kialakítással rendelkezett, nem kellett még az erős színekhez sem ceruza, sajnos nagyon nem tartós. Szerintem nem is kopik szépen, barátnőm egyszer egy piros színt kent fel és mikor el kezdett a szájáról lejönni, konkrétan úgy nézett ki, mintha vérzett volna. Azt hiszem főleg egy pirosnál az a legnagyobb hiba, ha csúnyán kopik. Nem rossz, csak győzd napközben figyelgetni és újra felrakni a lejött részt.

Rimmel Apocalips Folyékony Rúzs

Rimmel Apocalips Folyékony Rúzs
2020. április 13.

Hű, régi szép emlékek, mikor még ismerkedtem a sminkeléssel, meg a folyékony rúzsokkal, az első termék volt a drogériából, amit akkoriban kaptam és annyira örültem, meg most is nagyon kellemes emlékeket idéz fel bennem. Egy erős hot pink szín volt meg, az árnyalatára már nem emlékszem, nagyon fénylett, őrült pigmentált és baromi tartós volt! Most már nem venném újra, mert azóta a matt finish lett a befutó nálam, de akkor imádtam. A szín azóta is szerelem nálam, nem sok márkánál láttam hasonlót :)