csadri

Regisztráció dátuma: 2011. november 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. november 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dr. Konopka's Nyugtató-Hidratáló Arckrém

Dr. Konopka's Nyugtató-Hidratáló Arckrém
2019. január 6.

Nem irritál, nem csíp, nem viszket a bőröm, eddig már álom!! Érzésre kellemes, puha, bársonyos érzetet okoz. Update később, mivel először kentem magamra, még nem mérvadó, de legalább allergiát nem okoz ;) Eddig teljesen jó! :)

Update: szeptember után januárban :) Elhasználtam egy teljes tégelyt. Mintha valami hiányozna belőle, hidratál, de hosszú távon mégsem az igazi. Most mégis maradok ennél, és újraveszem, mert befürödtem a bidermával és a mossával is :( A négy csillag még mindig megy :)

Update2: két nap múlva :) A teljesen tönkrement, piros, feszülő, csúnya bőröm (amely megsínylette a fenn említett két terméket) pikk-pakk helyrehozta. Kisimult, lehúzódott a pír, egészséges, bársonyos. Még bb-krém használata sem szükséges. Nagyon elégedett vagyok!!

Ilcsi Szőlőőssejtes Bőrmegújító Intenzív Tápláló Krém

Ilcsi Szőlőőssejtes Bőrmegújító Intenzív Tápláló Krém
2019. január 4.

Az illata nem kellemes, én nehezen szoktam meg. Viszont remekül hidratál, nem allergizál, láthatóan és érezhetően szebb lett a bőröm tőle. Persze csodát nem várok tőle, egyenlőre nagy kedvenc :) Megadom az öt csillagot, mert eddig ennél jobbra még nem leltem.

Update: pár hónappal később: a téli időszakra kevés. Csillagot nem vonok le emiatt, mert a maga nemében tényleg szuper kis krém, sajnos nekem nagyon nehéz megfelelő hidratálót találni.

Mossa Regeneráló Éjszakai Krém Szederrel És Omega 3-6 Zsírsavakkal

Mossa Regeneráló Éjszakai Krém Szederrel És Omega 3-6 Zsírsavakkal
2019. január 4.

Engem ez is csíp, allergizál :( Nem tudom melyik összetevő lehet, pedig még sárga pöttyös sincs benne :( Talán a második helyen szereplő alkohol a ludas. Kuka.