csajreni

Regisztráció dátuma: 2018. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. szeptember 3.

2019.09.03.
Már körülbelül 1 hónapja használom. Rögtön a nagy kiszerelést vettem meg és nem bántam meg.
Szuper kis krém. Az én eleve nagyon zsíros bőröm nem lett tőle zsírosabb, bár egyelőre csak este használom (nappalra pedig fényvédőt krém helyett). Télen viszont reggel is fogom használni a fényvédő alá, kíváncsi leszek rá.
Egyelőre annyit tudok mondani, hogy nagyon kellemes az állaga, szuperül hidratál.

Ilcsi Ichtiolos Gyógyfüves Pakolás

Ilcsi Ichtiolos Gyógyfüves Pakolás
2019. május 24.

2019.01.06.
Ez egy csoda! :) Évente 2x járok arctisztító kezelésre (sajnos sokszor problémás a bőröm) és a végén mindig ilyen pakolást tesz rá a kozmetikusom (azaz még valami ilcsis pakolást belekever, de nagyrészt ez van benne). A hét elején arra jártam és beszaladtam hozzá krémért, kevert is ki nekem, így jött velem haza ez a kis csodaszer. Eszméletlen, hogy egyetlen használat után mennyire összehúzza a tág pórusokat, nem hittem a szememnek (pedig nekem elég tágak a pórusaim az orromon és az arcom két oldalán)! Mivel most is elég problémás a bőröm, így heti 2x tervezem használni alapos radírozás után. A kezelést minden este ilcsi ichtiolos korrektorral egészítem ki. Már 1 hét alatt látványos a javulás! :)
Én megelőlegezem neki egy 5 csillagot, mert tényleg szuper kis termék!
U.i.: Kövezzetek meg, de én imádom az illatát :)

2019.05.22.
Hát..újravettem a kicsikét! :) Viszont most már a legnagyobb kiszerelésben. Iszonyatosan imádom, csodaszer a pórusokra és a gyulladt pattikkal is felveszi a küzdelmet :)

U.i.: Gyönyörűen visszafogja az arc zsírosodását heti 2-3 használatnál! Nekem iszonyat zsíros a bőröm, de ez valami csodaszer :)

Ilcsi Ichtiolos Korrektor

Ilcsi Ichtiolos Korrektor
2019. május 22.

2019.03.20.
Pár hónapja vettem ezt a kis kencét. Igazából elég problémás a bőröm. Esténként kenegetem, de a gyulladásokkal nem tud mit kezdeni. Beleütögetem a bőrömbe és úgy oszlatom el a problémás részeken. (Lehet, hogy nem kellene eldolgoznom csak célzottan pöttyözni a pattikra és úgy hatásosabb lenne?) Viszont a nyomkodás utáni dudorokat szépen lehúzza reggelre. Szóval nekem nem csodaszer, de valamiért mégis imádom és az illatát is, szóval újra fogom vásárolni.
Csatlakozom az előttem szólókhoz, nappalra utcára semmiképpen nem ajánlott (bár elég szépen el lehet dolgozni). Viszont hétvégén nappalra otthonra ideális és éjszakára is.

2019.05.22.
Egészen sokáig elég volt. Most vettem újra másodjára. Még mindig nem látok látványos javulást a használatával, de valahogy mégis szeretem :) A mostani tubusnak mintha kicsit hígabb lenne az állaga és nem annyira zöldes. De gondolom változhatnak minimális mennyiségben az arányok. Egyébként az ichtiolos pakolást használom még előszeretettel, annál jobb pórus összehúzó nincs a világon! :) Nekem az orromon és két oldalt az arcomon rengeteg mély púrus volt és ez segített két oldalt rendbehozni (az orrommal sajnos ez se tudott mit kezdeni).