csalibaba

Regisztráció dátuma: 2016. november 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Catrice Allround Ultra Fekete Szempillaspirál

Catrice Allround Ultra Fekete Szempillaspirál
2018. július 18.

Többször újravettem már, pedig nagy kísérletezős vagyok szempillaspirál tekintetében. Olcsó, szeretem a keféjét (bár alsó pillákhoz talán túl nagy), nekem egyáltalán nem tapasztja össze, viszont meghosszabbítja az amúgy is hosszú pilláimat, így a hatás brutális tud lenni. Általában 2 rétegben viszem fel, a kettő között hagyok 1-2 perc száradási időt, és nagyon sokszor megkapom a kérdést, hogy műszempilláim vannak-e.
Nem állítom, hogy tökéletes, tud néha maszatolni, hosszú nap végére lepereg belőle egy kevés a szemem alá sajnos, úgyhogy még keresem az igazit, de ez mindenképpen egy nagyon jó spirál, úgyhogy megadom neki az 5 csillagot.

UPDATE: sajnos le kell vonnom 1 csillagot, mert a legutóbbi tubus (vagy mi ez) nagyon kenődik a szemem alá. Többször is előfordult, hogy mire beértem munkába, már fekete maszatokkal voltam tele a két szemem alatt. Nem tudom, hogy ez most csak a nyár miatt van-e így, tavaly nem emlékszem, hogy ilyen gondom lett volna. Ha ez továbbra is így megy, nem veszek többet, akármilyen szép pillákat is csinál.

Deped Gellack Base

Deped Gellack Base
2018. június 8.

Müllerben kerestem géllakkot, de nem találtam sehol, úgyhogy megkérdezésemre egy segítőkész eladó megmutatta ezeket, és ugyan nem volt valami meggyőző, gondoltam, ha már ilyen olcsó (~1800 ft), megér egy próbát. Nagyon pozitív csalódás a korábbi SH-jeimhez képest. Először is a színek, amik fel vannak tüntetve a dobozon, elég validak, másodszor kicsi az üveg, így reálisabbnak tartom több színből álló készletet tartani otthon, anélkül, hogy dobálhatnám ki majd a felét mindegyiknek.Egyelőre 2 színnél és egy alaplakknál tartok, és meg kell, hogy mondjam, tartósabb a SH-nél. Jelenleg 10. napja van a körmömön (napi mosogatás, takarítás, nem kímélem őket sosem), sehol egy felhólyagosodás, repedés, vagy lepattanás. Nekem abszolút befutó!

Rival de Loop Elektromos Arckefe

Rival de Loop Elektromos Arckefe
2018. május 30.

Nem tudom, milyen kő alatt éltem eddig, hogy nem volt ilyen arctisztítom, de komolyan... :D

A saját (?) szappanmentes arclemosójával használom, és utána olyan a bőröm, mint a babapopsi. Mivel az elég alkoholos, utána rögtön hidratálok, és amúgy is csak átlag heti 1-2x nyúlok ehhez, így nekem semmiféle rossz tapasztalatom nincs, sőt. Ha olyankor használom épp, amikor a vőlegényem is jelen van, sorba áll, hogy őt is tisztítsam meg. Pedig előtte a szappanos vizes/fürdés közbeni arctisztításon kívül semmire nem lehetett volna rávenni. Bár utána őt is kötelezem hidratálókrémre, nagyon szereti.

Olcsó, egyszerű, és nagyszerű. Nekünk 5*.