csernusbrigi

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Astor Big & Beautiful BFly Butterfly Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful BFly Butterfly Szempillaspirál
2014. február 20.

Első számú kedvenceim a L'oreal spirálok, de mivel mindig szeretek újakat kipróbálni, így most választásom a BFly-ra esett. Azt hittem a nagyobb kefe előnyt jelent, és könnyen lehet vele dolgozni, de rájöttem ez inkább hátrány, mert így a szemhéjamra is rákerülhet a festék. Ennek ellenére nem csalódtam a spirálban, ugyanis nem pereg, nem pislogom fel, és szép, látványos pillákat készít. Dúsítást annyira nem tapasztaltam, de a végeredmény jó, ár-érték arányban pedig szupernek mondanám a spirált.

Max Factor Colour Elixir Rúzs

Max Factor Colour Elixir Rúzs
2013. december 14.

A 615 Star Dust Pink árnyalattal rendelkezem. Megunva a Nude árnyalatokat, egy kicsit feltűnőbb színű rúzst szerettem volna, de a nagyon sötétek szerintem nem mutatnak olyan jól az ajkamon, ezért esett erre választásom. Színe tökéletes, emellett kellemes illatú, krémes, és a számat sem szárítja. Buliban és suliban is egyaránt viselhetem. Egyszerűen imádom! :)

L'Oreal False Lash Wings Szempillaspirál

L'Oreal False Lash Wings Szempillaspirál
2013. december 14.

Az első pár használatot követően annyira nem kedveltem, ugyanis a Volume Million Lashes-hoz képest ez nem dúsít olyan mértékben. Viszont folyamatos használat után hamar megszoktam, nagyon szép, hosszú pillákat csinál. Az anyukám is megkérdezte, hogy ez milyen spirál, hisz olyan, mintha műszempilla lenne. A keféjét is nagyon szeretem, precíz, tényleg elérik a külső szálakat is. Nagyon tetszik, szempilláim valóban szárnyalnak, így nekem 5*! :)

1 smink