csicserke

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. június 1.

Szőke pixie frizurám van vékonyszálú hajból, sokáig szemeztem ezzel a guszta dobozzal, míg egyszer végül megajándékoztam magam vele. Imádom az illatát, és nem mellesleg a hatása is rendben van. Hajmosáskor legalább 5 percig hagyom fent, illetve néha ezzel formázom szárazon is a hajamat, ugyanis jó tapintású, fényes és kicsit testesebb lesz tőle

Pure Vitamin 10% C Serum

Pure Vitamin 10% C Serum
2019. június 1.

Nekem egyelőre úgy tűnik nagyon hatásos. Szépen feltölt es simít, reggelre üde és kipihent az arcom. Nagyon érzékeny a bőröm, de ez a szérum nem irrítálja. Felvitel után kicsit kipirosodom, de ez valahogy másfajta pirosság, mint amikor valamit nem szeret az arcom. Szóval úgy tűnik, újabb plusz pont a koreai kozmetikumok javára.
Update: sokat javított a bőröm állapotán, igazi megmentő! Most már egyáltalán nem is pirosodik ki az arcom töle, csak puha és kisimult lesz. Halványít is, illetve gondolom, hogy picit ellenállóbb lett a bőröm, így megfelelő fényvédelemmel megmarad szép világosnak. Eszetlen jó érzés, hogy most már újra szerthetem a nyarat, mert nem kell szenvednem az arcomat szinte teljesen beboritó térképszerű pigmentfoltoktól, amik minden napon töltött perc után besötétednek... A teljeskörű tájékoztatás kedvéért nyár végén jön majd még egy update;)

Purito Centella Green Level Safe Sun SPF50+ / PA++++

Purito Centella Green Level Safe Sun SPF50+ / PA++++
2019. június 1.

Engem egyáltalán nem irritál az illatanyag, pedig nagyon érzékeny a bőröm. A fényvédő azonnal beszívódik és semmi de semmi nyoma nem marad az arcomon, de közben teszi a dolgát rendesen. Úgyhogy imádom és plusz pont a nagyobb kiszerelésért. Az ára pedig vicc, ahhoz képest, amit tud.