csmelitta

Regisztráció dátuma: 2019. március 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. március 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Tagescreme Mit Bachblüten

Alverde Tagescreme Mit Bachblüten
2019. november 9.

Kivonták a forgalomból azt a hidratálókrémet, amit eddig használtam, így próba szerencse alapon vettem meg ezt, látva a sok jó értékelést az Alverde termékekről és a kedvező árát. Megfelelően hidratál és gyorsan be is szívódik, zsíros érzet hátrahagyása nélkül. Reggel és este is használom, sminkelni is remekül lehet rá. Még nem használom túl régóta, de úgy tűnik, a pórusaimat se tömíti el, legalábbis egyelőre nem pattogtam ki tőle (ami nagy szó az én zsíros bőröm esetében...). A csomagolása is praktikus. Emellett szerintem az illata is nagyon finom, engem a citromos-túrótortás Oikos joghurtra emlékeztet :D

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2019. november 5.

Glamour napokon vettem kuponnal, így nem sajnálom a rá kiadott pénzt, de az itt olvasott értékelések alapján nekem kicsit csalódás volt, ugyanis hiába dolgozom el szépen, a szárazabb területeket nagyon erősen kihangsúlyozza az arcomon és minden kicsi ráncocskába és mélyedésbe hajlamos beleülni. Az állaga, a tartóssága és a fedése nekem többé-kevésbé megfelelő, további pozitívum, hogy végre találtam egy korrektort ami megfelelő árnyalatú a világos bőrömre (05-ös). Mindennek fényében se maradéktalan az örömöm, pedig nagyon szerettem volna szeretni... :( Volt már olcsóbb korrektorom, ami jobban működött az arcomon.

Bilka Bioaktiv Sampon Zsíros Hajra, Szeborea Ellen

Bilka Bioaktiv Sampon Zsíros Hajra, Szeborea Ellen
2019. november 5.

Olajos seborrheám van, millió és egy sampont kipróbáltam már rá (a 4000 forintos gyógyszertáriakat is). Egyszerűen semmi nem használt eddig igazán, szörnyen gyorsan zsírosodik a hajam, legtöbbször már hajmosás utáni második nap úgy nézett ki a zsírtól, mintha már egy hete nem mostam meg, és copfba kötve is alig mertem utcára menni vele. Aztán megláttam ezt a sampont akciósan a Rossmannban, gondoltam miért ne tehetnék ezzel is egy próbát, és kifejezetten kellemesen csalódtam. A mosás utáni második napon még mindig szép a hajam, kiengedve is simán tudom hordani (a harmadik nap azért már necces, de otthon még elvagyok vele). Az illatát egyszerűen imádom, sokáig érezni is a hajamon. Emellett jól felhabzik, abszolút nem irritálja a fejbőrömet, a hajam pedig puha és könnyen fésülhető tőle, balzsamra sincs mellette szükségem. Nekem abszolút pozitív élmény a használata :)