Best of Beauty 2019

csokiskex

Regisztráció dátuma: 2014. április 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Hélia-D Hidratáló Arctisztító Tonik

Hélia-D Hidratáló Arctisztító Tonik
2014. április 19.

Nem rossz, az illata is kellemes uborkás, de amióta rátaláltam a micellar típusú tonikokra (Paese Micellar Solution) azóta felhagytam ennek a használatával, mert jobbak tényleg a micellar típusúak.

Egyptian Magic Arckrém

Egyptian Magic Arckrém
2014. április 19.

Ez nem egy hidratáló arckrém, hanem egy ápoló olaj/méz/propolisz keverék. Nem is értem miért keni valaki töményen az arcára?! Aki pedig allergiás a virágporra annak persze, hogy nem lesz jó :-) A számra használom (nagyon jó ajakbalzsam) és a szemem sarkába (ráncmegelőzés), ill. ha kidörzsölődik pl. az orrom vagy bármi. A propolisz alapból gyulladás csökkentő, így sebre is tökéletes választás. Nagyon sokoldalú, olyan mint egy körömvirág-sheavaj-olivaolaj-propolisz-méz stb. keverék. Az ára valóban nem túl olcsó, de hatalmas adag. Ha kicsibe árulnák, akkor is drága lenne, csak nem tűnne fel, mert adnának kb. 2 grammot belőle. Én elégedett vagyok vele, de tény, hogy a hozzátevőket olvasva biztos, hogy olcsón előállítható és mértéktelen a fogyasztói ára (ezért -1 pont). De aki megteheti vegye meg, mert nem fog benne csalódni.

Nivea Creme

Nivea Creme
2014. április 19.

Örök klasszikus és megúnhatatlan az illata. Ráadásul jól hidratál.