csomoviki

Regisztráció dátuma: 2015. november 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém
2019. augusztus 2.
(!)

Krémmánia szerencsés tesztelőinek egyike vagyok. Nem is ismertem eddig ezt a márkát és mikor megnéztem az árát, hát hatalmasat kerekedett a szemem. Először kézben tartva nem értetettem, hogy mi kerül ennyibe ezen a kis krémen. Két napi használat után kicsit kezdem sejteni.
Az illata nagyon jó, kellemes, olyan tavaszi mező illat jut róla eszembe. Könnyen eloszlatható és meglepően gyorsan beszívja a bőröm. Néhol zsírosodó néhol száraz bőröm szép egészséges lett tőle és eddig nem jöttek elő pattanások aminek külön örülök.
Több heti teszt után updatelek eddig csillagos ötös hozza amit írnak róla teljes mértékben.

Balea Teint Perfektion Szempillanövesztő Szérum

Balea Teint Perfektion Szempillanövesztő Szérum
2018. szeptember 7.

Pár hét után szerintem nagyobbak lettek de ezt senki más nem vette észre :D Viszont egy idő után azt tapasztaltam, hogy elkezdte csípni a szemkörnyékemet ahol bekentem. Nagyon idegesítő volt így be is fejeztem a használatát. Néha még próbálkozom vele de még mindig csípi Oo Nem értem mindenesetre nem rossz, csak úgy látszik nekem nem az igazi.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2018. szeptember 7.

Sokáig gondolkoztam, szemeztem ezekkel a matt cucokkal, nem voltam biztos h kell e ez nekem. Akciósan megvettem az 1 számú színt. otthon felkenve borzalmas rózsaszínű volt azt sosem kentem fel újra. Visszamenve az 5. számút vettem ami sötétebb volt. Na az szerelem első használatra. Két esküvőt is túlélt, pedig ott aztán mindenki tudja milyen zsíros olajos ételek vannak és azért én szeretek enni. Egyszer kellett korrigálnom, mert belül kicsit lekopott, de mindenki kérdezte h ez milyen rúzs???? Mert az h a megérkezéstől a party végéig nem maszatolódott, a kaját bírta, és tökéletesen szép a színe az valami álom. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Ha tetszene a készletből más szín is biztos vennék de egyenlőre maradok a jól bevált színnél. Bárcsak tudnék neki adni 10 csillagot...teljesen megérdemelné.