csomoviki

Regisztráció dátuma: 2015. november 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence From Santa With Love Eyeshadow Palette

Essence From Santa With Love Eyeshadow Palette
2020. május 12.

Már mikor kijött szemeztem vele, de mindíg ez a vesztem, hogy csak szemezek és mire eljutok, hogy vegyek is már ki van fosztva :( Karácsony elötti héten jutottam el egy drogériába, a vesztesek nyugalmával lépkedtem a pult felé mondván úgysincs belőle, de ha mégis most veszek. Az utolsó érintetlen paletta rám várt haza is vittem féláron. A matt és csillogós színei gyönyörűek, a csillámosokat nemigazán használtam nincs hova felkennem. Két esküvőn is használtam amin sírtam, töröltem a szemem a könnyem...kicsit csúszkált a szemhéjon de azt a zsírosabb és rejtett szemhéjamnak tudom be amin a jobb minőségűek is ezt csinálják. A legvilágosabb színek kicsit porzanak de túl lehet élni. Nem életem palettája de akkor is szeretem, nincs vele nagyobb baj. Teljes áron nem vettem volna meg az tény. Az ára miatt és a szokásos essence porzás miatt vonok le 1 csillagot, amúgy rendben van a termék.

Organic Shop Provance-i Citromfű Cukros Testradír

Organic Shop Provance-i Citromfű Cukros Testradír
2020. május 12.

Nagyon szeretem a márka termékeit. Nagyon finom citromos illata van de nem tolakodóan. A cukor szemek dörzsölés után a vízben feloldódnak amit külön szeretek, mert a többi (nem cukros) testdörzsivel ellentétben használat után végre nem karcolja szét a tomporom a kádban. A másik kedvenc a mangós, de ezután a kettő után a többi fajtát is tuti kipróbálom.

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém
2019. december 27.
(!)

Krémmánia szerencsés tesztelőinek egyike vagyok. Nem is ismertem eddig ezt a márkát és mikor megnéztem az árát, hát hatalmasat kerekedett a szemem. Először kézben tartva nem értetettem, hogy mi kerül ennyibe ezen a kis krémen. Két napi használat után kicsit kezdem sejteni.
Az illata nagyon jó, kellemes, olyan tavaszi mező illat jut róla eszembe. Könnyen eloszlatható és meglepően gyorsan beszívja a bőröm. Néhol zsírosodó néhol száraz bőröm szép egészséges lett tőle és eddig nem jöttek elő pattanások aminek külön örülök.
Több heti teszt után updatelek eddig csillagos ötös hozza amit írnak róla teljes mértékben.

UPDATE: majdnem 5 hónap után a fele még megvan pedig minden reggel bekenem az arcom néha nem vékony rétegben. Eddig nem szerettem az arckrémeket, mert mindig kijöttek a pattanásaim és nem szívta be a bőröm és csillogtam mint állat. Ez viszont egy csodaszer számomra. Mostmár biztosan tudom, hogyha elfogy, újra fogom venni.
Maximális pont jár neki.