csontospanni

Regisztráció dátuma: 2019. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Long 4 Lashes Eyebrow

Long 4 Lashes Eyebrow
2021. december 9.

Nekem genetikailag ilyen hiányos szemöldököm van, és hát, ez!!!!! zseniális. literally, lett szemöldököm, főleg a detaileken változtat, vagyis közelről látni, hogy dús, nem lesz effektíve sokkal nagyobb, mint amennyi eleve lenne, de az sokkal dúsabb, szebb, random lyukak nélkül, tök jó ránézni, én nagyon örülök ennek. újra fogom venni

Alverde Naturkosmetik Szenzitív Sampon Irritált és Érzékeny Fejbőrre, Bio Echinacea- s Bio Jojobakivonattal

2021. december 8.

elképesztően jót tett a hajamnak. (PCOS, durva zsírosodás, közben száraz a vége meg fos) és most meg ilyen nagyon szép, selymes, közben meg ilyen matt és nem lapi, sokan megdicsérik, mióta ezzel mosom, mást pedig nem csinálok vele. korábban am a balea med Sampon ultra szenzitívet használtam, ami nem tett neki jót, de ez. hatmillió csillag és ragyogásss

Missha Time Revolution Artemisia Treatment Essence

Missha Time Revolution Artemisia Treatment Essence
2021. július 29.

Olyan, mintha egy ősanya kevert volna egy növényi csodafőzetet, és több ezer év múlva előkerült, így esténként a tenyeredbe cseppentheted. Nagyon szeretem, az illatáért is odavagyok, a hatása is szuper a pattanásaimra. Letisztít, nyugtat