csvik

Regisztráció dátuma: 2017. december 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Estée Lauder Sumptuous Rebel Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Rebel Szempillaspirál
2022. június 1.

Az itteni vélemények nem túl jók erről a termékről. Vásárláskor ezt ajánlotta az eladó, gondoltam kipróbálom. Valóban nagyon sok festék marad a kefén, a tubus szájánál húzom le a felesleget, így nem vész kárba. Elég párszor végig húzni a pillákon és máris hatalmasak lesznek, illetve egy kicsit dúsít is. Reméltem hogy ennyi pénzért tényleg hosszú ideig fent fog maradni és ez így is van, nem potyog le a nap folyamán és nem lesznek panda szemeim tőle. Lemosni is könnyű. Meg vagyok vele elégedve.

Estée Lauder Double Wear Sheer Long-Wear Foundation

Estée Lauder Double Wear Sheer Long-Wear Foundation
2022. június 1.

Nagyon megörültem mikor láttam hogy milyen sok árnyalatban kapható és sikerült is kiválasztani ami pontosan ugyanolyan színű mint az arcbőröm. Kicsit hígabb állagú, közepes fedésű alapozó ami pont jó arra, hogy a pattanások után maradt halványabb foltokat elfedje. Ecsettel szoktam felvinni, könnyen eldolgozható, utána még használok fixáló púdert is és így csak délutánra fénylik át egy kicsit. Szerencsére nem okozott pattanásokat, viszont vigyázni kell arra, hogy a ruhához ne érjen hozzá mert könnyen lejön és fog. De összességében elégedett vagyok ezzel a termékkel.

Mizon Regeneráló Intenzív BB Krém 35% Csigamucin Tartalommal SPF50

Mizon Regeneráló Intenzív BB Krém 35% Csigamucin Tartalommal SPF50
2022. április 19.

Régóta keresek egy jól fedő BB krémet, ami a nap végéig fent is marad. Ennek a terméknek valóban erősebb a fedése mint egy átlagos BB krémnek, de szerintem ez még tűrhető. Az első használat után viszont egyáltalán nem tetszett hogy pár óra elteltével nagyon sárgás bőrszínem lett, semmi természetes megjelenést nem hagyott maga után. Ezért elkezdtem használni a csiganyálas krémmel együtt, így már sokkal egyenletesebb és szebb bőrszínt eredményez.