ct

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2012. július 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2012. július 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Very Me Fat Lash Szempillaspirál

Oriflame Very Me Fat Lash Szempillaspirál
2014. január 11.

Karácsonyra kaptam, így az áráról nem tudok nyilatkozni, gondolom megfizethető, mivel Oriflames. Tetszik a csomagolás, semmi flanc, két passzoló, jó kis szín. Nem vesz fel túl sok festéket.Könnyen használható, szépen elválaszt, dúsít, hosszabbít is.

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval
2014. január 11.

Akkora hype volt itt körülötte, hogy beruháztam én is egyre, annak ellenére, hogy nagyon sok éve már az Avon lehúzható uborkás maszkját használom az arcomra.Mivel akciósan vettem, így nem volt drága sem, jól kenhető, sok nem is kell belőle, így sokáig elég is lesz, de. Semmi különös. Akár az említett uborkás maszk, akár bármelyik drogériás 2x8ml-es maszk többet tud és szebb a használata után a bőröm. Nem rossz egyébként, csak olyan nagyon átlag. Ez elfogy még, de többet nem veszek.3 és fél csillagot adnék szívem szerint.Olyat meg aztán pláne nem tapasztaltam, hogy csökkentette vagy eltüntette volna a mitesszereimet.

Rival de Loop Arclemosó Gél Normál és Vegyes Bőrre

Rival de Loop Arclemosó Gél Normál és Vegyes Bőrre
2014. január 11.

700 ft-ért vettem, nagy adag és valóban egy egészen kevés is elég belőle az egész arcomra. Az állaga gél, de egy kicsit folyósabb.Könnyen és jól habzik, enyhén szárít, de utána úgyis krémezek. Tisztának érzem utána az arcom.A szaga, mert nem illata van, nos, az hagy maga után némi kívánnivalót, de annyi rosszabbnál rosszabb szagú terméket próbáltam már az elmúlt 25 évben az arcomra, hogy azt mondhatom, hogy ez még mindig a jobbak közé tartozik és elviselhető. :)