cuciii

Regisztráció dátuma: 2011. június 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. június 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

2016. február 23.

Gyönyörű összetevők, megfelelő hidratálás. Szeretem, mert szépen feltölti reggelre az arcomat, bár kicsit zsírosítja is, de ez estére engem nem zavar. Cserébe reggel sima, puha, kisimult bőrt kapok :) Pattanást és mitesszereket nem okoz.

2016. február 23.

Gyönyörű összetevő, megfelelő hidratálás. Szeretem, mert szépen feltölti reggelre az arcomat, bár kicsit zsírosítja is, de ez estére engem nem zavar. Cserébe reggel sima, puha, kisimult bőrt kapok :) Pattanást és mitesszereket nem okoz.

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2016. február 8.

Több hetes kitartó használat után már úgy érzem biztosan állíthatom, hogy imádom! Régebben használtam az Ilcsis fekete szappant is, az is nagyon jó volt, de több pénzért sokkal kisebb mennyiséget kaptam és egy idő után már nem bírta a pénztárcám. Az elmúlt hónapokban más arctisztítót használtam, aztán egyszer csak megláttam a Rossmannban ezt a kis csodát és rögtön le is csaptam rá. Szerintem ennyi pénzért nagyon nagy mennyiséget kapunk, tuti, hogy több hónapig ki fog tartani, mert nekem egy pumpányi adag elég az arcomra. Nos a tapasztalatok: nagyon puha, zsírmentes, egészséges szép bőrkép, zártabb pórusok, az irritált kipirosodásra hajlamos bőrömnek már nyoma sincs. Alig hiszem el :) Ma reggel pedig a tükörbe nézve azt vettem észre, hogy az orromon lévő mitesszerek nagy része is eltűnt. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, ez most nagy mentőöv volt a bőrömnek, egyértelműen újra vevős!! Már anyukám és tesóm is rákapott azóta, nekik is csupa jó tapasztalataik vannak róla :)