cuki10

Regisztráció dátuma: 2020. május 27.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2020. május 27.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Manna Sheavajas Testápoló Habkrém Narancs és Szegfűszeg Illóolajjal

Manna Sheavajas Testápoló Habkrém Narancs és Szegfűszeg Illóolajjal
2021. január 5.

Mindent, amit írtak a Manna oldalán igaz. Könnyed, habos krém. Vizes bőrön érdemes belemasszírozni. Az illata teljesen karácsonyfa illatára emlékezett. nekem úgy kicsivel több mint 2 hónapig bírta. Nem rögtön szívódott be a bőrömbe, mondjuk ez engem nem zavart.

Egy baj van a krémmel, hogy kifejezetten száraz bőrnek ajánlják (ahogy ezt is leírták a Mannán), és sajnos nekem vízhiányos bőröm van. Főleg éjszaka éreztem, hogy a hátamon húzódik a bőröm, de közben meg mégis puhának éreztem a bőröm.

Így összességében ajánlom a krémet, de csak száraz bőrűeknek :).

Manna Citrom Illóolaj

Manna Citrom Illóolaj
2020. október 29.

Nem szeretem én se a citrusos illatokat. Mannatol van édesnaracsos és citromos illóolajom, amik nekem beváltak. Nincs olyan émelygős illatuk mint a citromos WC spaynek. Amikor takarítottam a WC-t citromsavval, csöpögtettem ebből egy kicsit. Nagyon jó illata lett a WC-nek, még a páromnak is feltűnt. Kicsit citromos sütire emlékeztetett.

Manna Rózsa Virágvíz

Manna Rózsa Virágvíz
2020. október 21.

Zseniális. Nem vagyok annyira rózsaillat párti, de ennél a terméknél bejött. Nem tartós az illata, de az ember nem is ezért veszi meg. Tetszik, hogy nincs benne egyéb más dolgok benne, mint pl tartósítószer. Szórófej kialakítása is a legjobb, mert nem spricceli a vizet, hanem permetezi. Van nekem egy alverdes aloe vera vizem, ami úgy spiccel, mintha leköptek volna.:D Persze az is jó termék, csak utána el kell kennem az arcomon, míg a mannás víznél csak 3 fújás az arcomra (és néha a hajamra) és kész is. Néha fújás után még használok arckrémet.