cukianyuci

Regisztráció dátuma: 2015. január 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24
2019. június 10.

5800 Ft a jelenlegi ára a Benu gyógyszertárban.

Nekem tetszik, hogy folyós az állaga, így szerintem könnyebben és alaposabban el lehet oszlatni a terméket.
Sajnos zsíros érzetet és hatást hagy maga után, pedig már nem zsíros a bőröm, régen megfulladtam volna tőle.
Ennek ellenére könnyű viselet, es nagyon szépen védi a bőrt. Én arc nyak dekoltàzsra használom, világos bőröm van, de nem a legfeherebb, talán 2 és típusba tartozom.
Strandra szabadtéri sportokhoz ezt használom, hétköznapokban smink alá nem ( bár egyszer próbáltam és nem volt rossz).
Az uriage sima 50+ bariesun volt előtte normál bőrre való az jobban beszívódott, nem is volt fluid, de inkább legközelebb azt próbálom majd ki, mert, ha a sima változat ennyire jó volt, akkor esetleg az még jobb lehet. Egy csillagot vonok csak le erről a termékről, mert a fényvédő hatása vitathatatlan. Strandra, víz partra szerintem jó választás.
Zsíros bőrre nem ajánlom.

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray
2019. június 10.

Az árakat itt és más termékeknél is aktualizálni kellene.
Én ezt a terméket 2 napja 7300 Ft ért vettem egy budai Benu gyógyszertárban.
Szerintem jó termék, hozza amit ígér. Nagyon jó a vízállósága. Sajnos a homok ragad rá. A fényvédelem szempontjából viszont tökéletes, ha a megfelelő mennyiséget kellő gyakorisággal használjuk.
A hófehér kisfiam nyár végére is csak egy enyhe színt kapott, napi strandolások, szabadtéri programok mellett. Mi nagyon sokat jövünk, megyünk.

Trend It Up Camou Korrektor

Trend It Up Camou Korrektor
2019. június 2.

Drogériás viszonylatban a legjobb szerintem. Ár érték arányban nagyon jó.
Vékony rétegben is fed, üde ki pihent tekintet nem hulla ahogyan a catrice camuflige, ez valahogy olyan élő igazi ki pihent szemkörnyéket eredményez.