cukicsajszi

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Alverde Rúzs

Alverde Rúzs
2019. augusztus 18.

Három színben van meg. Elegant red 25-ös: egyenlőre csak kipróbálatm. Fabulous pink 29-es, Deep violet 28-as: ezeket elég sűrűn használom és nagyon szeretem. És mindet féláron találtam az akciós kosárban. :)

Update: A Fabulous pink elfogyott. És nem találom sehol. Már nem gyártják???? :( Pedig általában csak a csomagolás változik a színek ugyanazok.)

Újabb update: elfogyott a Deep Violet is. Szerettem.

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2019. augusztus 5.

Nagy Alverde használó vagyok a természetes összetevők miatt. Ez a rúzs (479, gyönyörű lilás pink) és a ceruzája impulzusvásárlás volt egy leárazás alkalmával. Aztán nem is használtam mert "nem természetes". Majd a napokban felnéztem ide és kb elájultam az összetevőiktől! Talán még szebbek, mint az Alverdéseknek. Azóta le sem lehet robbantani rólam! Együtt tartósak és mindenki dicséri! Én meg olyan "jó csajnak" érzem magam! 😂

Update: Egy csillagot le kell vennem. Nagyon szárít. ☹️ De a négyet így is megérdemli.

Leárazva megvettem a 473-as árnyalatot (ezt most a ceruzája nélkül) és atyaég😍 megtaláltam az "én nude rúzsomat"!! Ez valami gyönyörű szín! Igaz még csak tegnapi szerzemény de azóta csak ő!!! És most nem is szárít (vagy csak vakká tett a szerelem?) Szóval tökéletes! És a legjobb, hogy az uram szerint is!😍 most megint öt csillag😁

És megint nem bírtam magammal!😊 A 478-as a tökéletes piros! Imádom! Nem elég, hogy gyönyörű de kibírt evést, ivást és egy csókpartyt is. Szuper! 100 csillag❤

RdeL Young Gel Look Nail Colour

RdeL Young Gel Look Nail Colour
2019. augusztus 4.

Imádom! Gyorsan szárad, fényes, tartós, tökéletes 💖 a Quiz lakkokkal együtt most ő a kedvencem. Getting cosy árnyalatban használom, kb minden második lakkozásnál ő kerül elő. Két rétegben gyönyörű, szép visszafogott nude szín. Miss Sporty átlátszó lakkot teszek rá és egy hétig meg sem moccan, pedig keményen ki van téve mindennek. Szeretem.😊