cuppoyjka

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Avon Luxe Alapozó SPF20

Avon Luxe Alapozó SPF20
2020. szeptember 21.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Az illata nem túl intenzív, egyáltalán nem tolakodó, ugyanakkor igen kellemes. Nekem normál bőröm van, ezért nem kifejezetten én vagyok az a csoport,akinek ezt ajánlják. Ha az információim nem csalnak, akkor inkább száraz bőrűek számára lett kifejlesztve. Ettől eltekintve gyakran nyúlok ezért az alapozóért. A fedése pont tökéletes, bár nekem nincs sok hiba az arcbőrömön, de szép egyenletes ennek a terméknek a finishe. Púderrel fixálva elég sokáig fennmarad, bár egy egész napot nem bír ki teljesen. Az alapozó maga fényes, de én mattító púderrel pont a megfelelő hatást tudom elérni nála, amikor már épp nem fénylik át a bőr, de azért marad egy természetes kinézete. A felkenése egyszerű, szépen eloszlatható, éppen ezért kb. ezer évig elég lesz. Nekem úgy tűnik, hogy alapozó szivaccsal a legkönnyebb eldolgozni. Vízbázisú, ezáltal könnyed, szépen lélegzik alatta a bőröm. Örülök, hogy rátaláltam, valószínű, ha elfogy ismét meg fogom venni.

TRESemmé Keratin Smooth Sampon Marula Olajjal

TRESemmé Keratin Smooth Sampon Marula Olajjal
2020. szeptember 21.

Szerettem használni a terméket. Számomra finom illatú, könnyen kezelhetővé, puhává és szép fényűvé varázsolta a hajam, ugyanakkor könnyebben száradt ki tőle. Igazából ezért az árért teljesen megfelelő a termék. Nem használtam el az egészet, ami megmaradt odaadtam a húgomnak, aki összességében szintén meg van vele elégedve. Lehet, hogy később is fogom még használni, de most van pár termék, amit még ki akarok próbálni. Lényegében ezért is adtam tovább :)

Isana Collagen Booster Fátyolmaszk

Isana Collagen Booster Fátyolmaszk
2020. szeptember 21.

Kevés szérum, rossz minőségű fátyol, amit nehéz széthajtani, feltenni (szakad). Elképesztően hideg, maximum nyáron a 40 fokban tudnám értékelni. Így szeptember közepén fázott az arcom tőle. Semleges az illata, de ha választani kell inkább rossz, mint jó. A maszk konkrétan 25 perc alatt az arcomra száradt, eltávolítás után jól esett a kezem melege, ahogyan bemasszíroztam a maradék szérumot, ami nehezen szívódott a bőrömbe és ragacsos maradt az arcom utána. Talán egy kicsit egyenletesebb lett tőle a bőröm, de igazából még ez a pár száz forint is sok ezért a termékért, amit fizettem érte, mivel egy ZS kategóriás arcszérummal is elérem ezt a hatást. Többet biztosan nem venném meg.