cutecurly

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 1.
Bőrprobléma: -

Herbária Csalánlevél Tea

Herbária Csalánlevél Tea
2016. március 14.

Eredetileg a diétám kiegészítésére vásároltam, majd 2-3 hét után azt vettem észre, hogy az addig brutális hajhullásom megszűnt :O Napi 1 max 2 bögrével fogyasztok. Vízhajtó hatása viszont nekem nem tűnt fel, mert alapból nagyon sok folyadékot fogyasztok.

Soliteint Glicerines Kézkrém

Soliteint Glicerines Kézkrém
2014. július 1.

A gyógyszertárban kaptam a múltkor ajándékba. Még előtte sosem használtam ezt a márkát, de szerintem próbálgatni fogom őket a közeljövőben. A kis csomagban volt ez a kézkrém, egy testápoló és 2in1 tusi és sampon. Az utóbbit leszámítva, a másik két termék számomra kiválóan teljesít. A kézkrém nem ragad, az illata is nagyon tetszik. Biztos vagyok benne, hogy fogok még vásárolni, ha el fogy a "raktáron" lévő X db kézkrémem :)

Soliteint Shea Vaj Mini Testápoló

Soliteint Shea Vaj Mini Testápoló
2014. július 1.

Gyógyszertárban kaptam a múltkor ajándékba. Már az első használat után kikerekedett a szemem, hogy ez a kis "vacak" erre képes? :) Nagyon meg vagyok vele elégedve, finom az illata, sokáig érződik a bőrömön, és nagyon könnyen beszívódik. Nagyon puha lesz tőle a bőröm. Azóta szerettem volna beszerezni nagy változatban is, de egyszerűen sehol nem találom :(