cutecurly

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 1.
Bőrprobléma: -

Barco Kókuszolaj

Barco Kókuszolaj
2016. március 14.

Imádom! :) Pár éve már csak kókuszolajat használok a konyhában, a diétámban nagy sikerrel szerepelt. Pár hónapja elkezdtem játszani, hogy mire is használjam még? Amire nekem nagyon bevált, hogy hajmosás előtt egy-két evőkanálnyival bekenem a hajam zuhisapi és törölköző rá .. a sampon könnyen kihozza, nem kell vészesen bíbelődni vele. Sokkal fényesebb és puhább az eredetileg brutál száraz göndör hajam. Teljes testápolásra nem használom, viszont a szemkörnyékápolómat kiváltottam vele, estétől reggelig simán beszívja.

Herbária Csalánlevél Tea

Herbária Csalánlevél Tea
2016. március 14.

Eredetileg a diétám kiegészítésére vásároltam, majd 2-3 hét után azt vettem észre, hogy az addig brutális hajhullásom megszűnt :O Napi 1 max 2 bögrével fogyasztok. Vízhajtó hatása viszont nekem nem tűnt fel, mert alapból nagyon sok folyadékot fogyasztok.

Soliteint Glicerines Kézkrém

Soliteint Glicerines Kézkrém
2014. július 1.

A gyógyszertárban kaptam a múltkor ajándékba. Még előtte sosem használtam ezt a márkát, de szerintem próbálgatni fogom őket a közeljövőben. A kis csomagban volt ez a kézkrém, egy testápoló és 2in1 tusi és sampon. Az utóbbit leszámítva, a másik két termék számomra kiválóan teljesít. A kézkrém nem ragad, az illata is nagyon tetszik. Biztos vagyok benne, hogy fogok még vásárolni, ha el fogy a "raktáron" lévő X db kézkrémem :)