dalma92

Regisztráció dátuma: 2016. október 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Trussardi My Name EDP

Trussardi My Name EDP
2020. február 7.

Két éve 10ml-s fújósom volt, nem értettem, miért szeretik, rettentő unalmasnak tartottam. Mostanság értem a 10 ml végére (huh,igen...), és annyira megszerettem, hogy most 2×100ml formában birtoklom. Ezzel pedig történelmet írtam, mert egyrészt ilyen még nem volt, másrészt már most tudom, hogy el is fog fogyni.
Ez az én kis léleksimogatóm. Semmi különleges, semmi éles, amire felfigyelnek. Kiegyensúlyozott, puha hintőporos nyugalom. Tudjátok, van az a kategória, amit este alváshoz, fürdés után fújsz. Ez is egy ilyen szépség.

Mancera Aoud Orchid

Mancera Aoud Orchid
2019. december 14.

Emlékek illata, egy szinte szerelem illata, egy elmaradt boldogság illata, félrevert szívverés és homályos, sajgó hetek illata. Őt választottam egy férfihoz, csak hozzá fújtam. Azóta akármikor beleszippantok, belemarkol a mellkasomba egy érzés, beleszúrnak az emlékek, érzem a leheleted simogatását az arcomon, halk hangodat a sötétben, mindannak az ígéretét, amire túl rég óta vár a szívem és lelkem, de üres maradt minden.

Giorgio Armani Code Profumo

Giorgio Armani Code Profumo
2019. szeptember 24.

Tud róla vagy sem, mégis egy pillantással levetkőztet, az illatától elfelejted az ép eszedet, az önbecsülésedet, hogy értelmes, komoly felnőtt nő vagy. Ha betoppan, te ugyanolyan buta, felelőtlen, ködös agyú tinilány leszel, mint sok éve nem. Hazug, nagydumás, elképesztő önbizalommal, sármmal... Kicsit bele is halsz. Talán időben észhez térsz.