dalma92

Regisztráció dátuma: 2016. október 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Giorgio Armani Code Profumo

Giorgio Armani Code Profumo
2019. szeptember 24.

Tud róla vagy sem, mégis egy pillantással levetkőztet, az illatától elfelejted az ép eszedet, az önbecsülésedet, hogy értelmes, komoly felnőtt nő vagy. Ha betoppan, te ugyanolyan buta, felelőtlen, ködös agyú tinilány leszel, mint sok éve nem. Hazug, nagydumás, elképesztő önbizalommal, sármmal... Kicsit bele is halsz. Talán időben észhez térsz.

Chanel Allure Sensuelle

Chanel Allure Sensuelle
2019. szeptember 6.

Krémes, vaníliás, aszalt gyümölcsös, fás csodaillat. Sajnos nincs meg a signature, de erre az illatra minden alkalommal rácsodálkozok: miért is ne lehetne ez az az illat?

'18. Április
Ezt a szépséget is ma vehettem át, és a nővérkéjével ellenben ezt nem ismertem egyáltalán. Még csak egy órás az ismeretségünk, mégis muszáj leírnom az első benyomásom.
Jellegében az Allure edp ellentéte. Ez egy vörösrúzsos, csábító, dögös Nő illata. Ez az első parfüm egész eddigi életemben, amire ezt mondhatom. Nagyon komoly, érett illat, csöppnyi maszkulin éllel, talán pont ettől olyan...keresem még a jelzőt...
Egy magassarkút viselő nőt képzelek el hozzá, akin csak egy bő, fekete férfiing van, derekát pedig vékony övvel emeli ki.

Rasasi Dhanal Oudh Nashwah EDP

Rasasi Dhanal Oudh Nashwah EDP
2019. szeptember 4.

Mézzel és füsttel nyit. Száraz, szikár, egy cseppnyi édesség nincs benne. Mint egy súlyos, réz hamutál.
Nyári forróságban illanós, várom a hideget, kíváncsi vagyok, tud-e ennél többet.