dbsdn

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Planet Spa Ecset Arcmaszkhoz

Avon Planet Spa Ecset Arcmaszkhoz
2018. június 27.

Leárazva vásároltam meg az ecsetet. Viszonylag könnyű vele feltenni a folyékonyabb maszkokat, de az első felvitelnél kiesett az ecset "szőr" kb. 5%-a. Nem tudom, köv. használatnál ez folytatódik-e, ha igen, visszatérek lepontozni. Bízom benne, hogy nem hullik tovább.
Szerintem egyébként egy kicsit kemény, lehetne lágyabb, de az egész műanyag, így lehet, botorság többet várni tőle..

UPDATE: kb. egy éve használom, az első alkalom után minimális volt a sörték hullása. Megszoktam, könnyedén használom, végülis nem bánom hogy nem puhábbak a műanyag sörték. Könnyű tisztítani, ár-érték arányban szuper.

The Body Shop Honey Bronze Matt Bronzosító

The Body Shop Honey Bronze Matt Bronzosító
2018. június 27.

Szuper bronzosító! Szeretem a pigmentált, csillogó sminktermékeket, de jó, ha van egy ilyenünk is, matt finisht ad, de gyönyörűen lehet vele árnyalni, és építeni, nem ad sárgás hatást!
Nem lehet egyszerre sokat felvinni, nagyon szép, egészséges bőrszínt ad, nyári lehelettel, takarékos, szép textúra - szerintem érdemes eladó segítségét kérni, a boltban nehéz kiválasztani neon fényben a megfelelő árnyalatot. Nekem a csomagolása is tartós - bár én kimondottan vigyázok a smink cuccaimra és ezt pl. nem hordom magammal -, de láthatóan nem a törhetetlen kategória. Amit ki fogok legközelebb próbálni az a PP Butter Bronzere, de nem versenyeztetem őket.
Szeretem termék! Újravenném, ha elfogy!

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2018. június 27.

Sok korrektort kipróbáltam már, és ez mind a szem alatti karikákra (világosabb árnyalatot ajánlom), mind bőrhibákra kitűnő (sötétebb verzió).
Érdemes csak akkor tekergetni, amikor már tényleg nem jön a pamacsról anyag, alapvetően így elég takarékosan lehet vele dolgozni és nem viszünk fel felesleges rétegeket a bőrre. A sötétebb árnyalatnak enyhén sárgás a színe, így nem ajánlom rózsaszín, v. világosabb bőrű lányoknak.
A higiéniával kapcsolatban: ha nem fogdossuk, hányjuk le valahová kupak nélkül, szerintem nem lesz baci tanya, de aki nagyon kényes erre, félúton pl. átmoshatja, de feleslegesnek tartom (pedig én is kényes vagyok erre).
Ajánlom, többszörösen újra vásárolt korrektor. <3