dechertadel

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

The Body Shop Mangós Testradír

The Body Shop Mangós Testradír
2018. március 1.

Nagyon kellemes, trópusi illata van! Nagyon régóta kerestem már egy jó testradírt, és ez nagyon bevált! Én a kis kiszerelést használtam még csak és sajnos rohamtempóban fogy, de biztos hogy beruházok majd a nagy kiszerelésre! Bár elég sokba kerül, a Body Shopra ez jellemző, és én egyik termékükben sem csalódtam még, ebben sem!

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító
2018. március 1.

Kb 2-3 hete használom, és már a kedvencemmé vált! Az illata megunhatatlan, és esküszöm, ilyen finom illatú termékkel még sosem volt dolgom! Isteni süti illata van, egész nap tudnám szagolgatni! Hetente 2 alkalommal használom, mert minél tovább akarom, hogy tartson, és nagyon jó, radírozó hatása van, nagyon jól puhítja a bőröm, és én úgy veszem észre, hogy a pattanásaim ellen is hat.
Az egyik legjobban bevált termék, amit valaha használtam! Nagyon megéri!

Lush Bubblegum Ajakradír

Lush Bubblegum Ajakradír
2018. március 1.

Nagyon finom, édeskés illata/íze van! Én minden nap este szoktam használni, és lefekvés előtt szedem le, és nagyon jól puhítja a számat, valamint az elhalt rétegeket is leszedi, mert miután használtam sosincs lerágni vagy lepiszkálni való réteg, ami nálam fontos szempont, mert hajlamos vagyok észrevétel nélkül sebesre tépdesni a számat. Nekem ebben is segít, és alapból nagyon jól működik. Akkor nem ajánlom, ha valaki nem szereti az ilyen nagyon cukros, vattacukor illatot/ízt, máskülönben nagyon ajánlom, megéri az árát!