delila6400

Regisztráció dátuma: 2014. november 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. november 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Magister Products Eyepresso Créme Geleé

Magister Products Eyepresso Créme Geleé
2019. június 13.

Nagyon szeretem, pillanatok alatt felszívódik a bőrömön, kellemes, hűs érzetet biztosít. Az illata olyan, mint az egész kávénak, reggeli ébresztő a szemeknek (is). Fejjel lefelé tárolom, így a görgős forma sem okoz gondot, egyből tudom kenni. Egy nap többször is frissítem vele a szemkörnyékemet. Az ára kicsit húzós, de valószínűleg sokáig elég lesz a 10ml-es verziója is.

Magister Products Copaca Banana Arckrém SPF20

Magister Products Copaca Banana Arckrém SPF20
2019. június 7.

Amióta megjelent, ezt a krémet használom az arcomra, mert egyszerűen imádom az illatát! Ha napra megyek, előtte bekenem az arcom (a gyerekemét is ezzel szoktam) mégcsak meg sem pirult soha. Ez tényleg szuper arckrém, maradéktalanul beszívódik, nem hagy fehér foltot. Össze sem lehet hasonlítani azzal az érzettel, amikor naptejet kenek magamra. Az valahogy mindig "rajtam marad" zsíros rétegként, ez nem, teljesen beszívja a bőr. Ha valaki napvédelemre keres krémet, remek választás.

Magister Products Mézes Selyemprotein Sampon

Magister Products Mézes Selyemprotein Sampon
2019. május 3.

A hajam a tövénél szokott zsírosodni, három naponta kellett mosnom. Ennek ellenére nem a menta-lime zsíros hajra valót rendeltem meg, hanem ezt, mert a mézes hajápolókat nagyon szeretem. És mennyire jól tettem, hogy végül ezt választottam! Pár hét használat után már csak öt naponta kell hajat mosnom. Ezt eddig semmilyen samponnal nem tudtam elérni. Sőt, más natúr samponok csak jobban zsírosították. Az sls samponokat meg mellőzni akarom, csak nem találtam megfelelő alternatívát - mostanáig. Kevés kell belőle és jól habzik, az illata is megnyerő. Az ára kicsit borsos, de a hatása miatt megveszem. A kislányomnak is ezzel mosom a haját.