demenyv

Regisztráció dátuma: 2017. május 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. május 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Eucerin Anti-Pigment Éjszakai Arckrém

Eucerin Anti-Pigment Éjszakai Arckrém
2020. szeptember 23.

Könnyű lágy textúrájú, gyorsan felszívódik. Kellemes az illata. Kombinált bőröm van. a homlokomon egy óriási pigmentfolttal. Ami 1 hét után elkezdett halványodni. Imádom termék! A nappali krémet is használom.

Nivea Sleeping Melt-In Mask By Hyaluron Cellular Filler

Nivea Sleeping Melt-In Mask By Hyaluron Cellular Filler
2019. augusztus 9.

Két hete használom. Elég heti 1-2 alkalommal csak használni. Nálam nagyon nagy előny, hogy tégelyes, így minden egyes cseppjét fel lehet használni. Krémes állagú, és minimális mennyiség elegendő belőle. Első alkalommal vastagon kentem fel, mert maszk-ként gondoltam rá, de igazából minimális is elegendő. Pár perc múlva felszívódik. Nincs zsíros hatása. Feltöltődik a bőröm, rugalmas, friss érzetem van reggelente.
Az illata kellemes, Nivea én imádom

HERBioticum Vitaminos Krém

HERBioticum Vitaminos Krém
2018. augusztus 9.

Nagyon kevés elég belőle, könnyen beszívódik és nincs zsíros, maszkos érzet utána még a nagy melegben sem. A kisfiamnak ekcémás a bőre és nagyon szépen kezeli, nagyon visszafogott kellemes illata van. Jó az állaga, mert se nem folyós, se nem túl sűrű. Mivel most nyáron a nap eléggé kiszárította a bőrünket, ezért az egész családot kentem vele és pár nap alatt helyre hozta. Szívből ajánlom még a férfiaknak is