derienart

Regisztráció dátuma: 2015. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Balea Pflege Kick Energy Arcápoló Szérum

Balea Pflege Kick Energy Arcápoló Szérum
2019. október 12.

Meg kell védenem ezt a kis szérumot. For Her Szandra ajánlására vettem meg. Én reggel clinique arckrémbe keverem és nagyon jól működik a kettő együtt. Pikkpakk beszívja az arcbőr, lehet rá rögtön sminkelni. Nekem látványosan üdébb és kisimultabb tőle a bőröm már felkenés után is, este se érzem valahogy fáradtnak hanem üde az arcbőröm. Szerintem szuper kis szérum, pláne ennyi pénzért. Egy dologért nem fogom újravenni, ideje lenne valami C vitaminos szérumot használni, így legközelebb azt veszek reggelre.

Nivea Micellair Expert Kétfázisú Micellás Víz

Nivea Micellair Expert Kétfázisú Micellás Víz
2019. augusztus 14.

Az olaj nélküli verziójából már többet elhasználtam, egy vásárlás alkalmával véletlenül ezt emeltem le a polcról. Érzékeny a bőröm, féltem a szárazolaj miatt, de semmilyen különbséget nem vettem észre e között és az olaj nélküli verziója között. Szóval amúgy megy az ötcsillag. Legközelebb viszont tuti a másikat veszem, mert zavar, hogy rázogatni kell, meg ennek lecsavarós a kupakja. Nekem nem csípett és nem irritált.

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2019. május 11.

Régóta szerettem volna kipróbálni, de az ára visszatartott. Glamour napok alkalmával viszont beszereztem egy 30 ml-es verziót, az ára így is fájt 5000,-ért.

Állagra zselés, nagyon könnyen beszívódik, akkor is ha többet teszek fel. Inkább tavaszi, nyári krémnek mondanám, télre nekem ez édes kevés lesz az érzékeny, korpás szeborreás bőrömre. Nem vagyok megelégedve a belenyúélkálós kivitelbe, nem túl higiénikus. Ilyen drága krémnél erre figyelhetnének. Viszont meg vagyok vele elégedve. Mióta ezt használom (csak nappalra) láthatóan kisimult a bőröm és eltűntek a pattanásaim, a mitesszereket sem gyullasztja be. Éjszakára mostanában csak micellás vizet használok, szóval tuti ez felel a bőröm szépségéért. Összehasonlítva az Yves Roches sensitive vegetallal: hidratáló hatásuk tök ugyanaz, de a cliniquet jobb érzés viselni és ettől tényleg szebb lett a bőröm. Negatívum az ára.... meglátom, hogy ez a 30 ml meddig lesz elég, de esélyesnek tartom, hogy megtaláltam magamnak AZ arckrémet.