Best of Beauty 2019

derienart

Regisztráció dátuma: 2015. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2019. május 11.

Régóta szerettem volna kipróbálni, de az ára visszatartott. Glamour napok alkalmával viszont beszereztem egy 30 ml-es verziót, az ára így is fájt 5000,-ért.

Állagra zselés, nagyon könnyen beszívódik, akkor is ha többet teszek fel. Inkább tavaszi, nyári krémnek mondanám, télre nekem ez édes kevés lesz az érzékeny, korpás szeborreás bőrömre. Nem vagyok megelégedve a belenyúélkálós kivitelbe, nem túl higiénikus. Ilyen drága krémnél erre figyelhetnének. Viszont meg vagyok vele elégedve. Mióta ezt használom (csak nappalra) láthatóan kisimult a bőröm és eltűntek a pattanásaim, a mitesszereket sem gyullasztja be. Éjszakára mostanában csak micellás vizet használok, szóval tuti ez felel a bőröm szépségéért. Összehasonlítva az Yves Roches sensitive vegetallal: hidratáló hatásuk tök ugyanaz, de a cliniquet jobb érzés viselni és ettől tényleg szebb lett a bőröm. Negatívum az ára.... meglátom, hogy ez a 30 ml meddig lesz elég, de esélyesnek tartom, hogy megtaláltam magamnak AZ arckrémet.

Olivanna Levendula Sheavajas Fürdőpraliné

Olivanna Levendula Sheavajas Fürdőpraliné
2019. március 15.

Én ugyanazt a hatást vettem észre ennél a pralinénál mint a táblás csokinál. Nagyon kellemes, szépen hidratál és relaxál. Én egy fürdésre egy egészet elhazsnáltam, nem volt olajos érzésem. Viszont nagyon drága, 500 körül van egy db. :S

Olivia Kakaóvajas Fürdőcsokoládé

Olivia Kakaóvajas Fürdőcsokoládé
2019. március 15.

Egyszerűen imádom. Állagra tökéletes, szépen felolvad fürdés közben. 2-3 kocka is olyan intenzív hatást kelt, mintha egy levendulamezőben feküdnék. A hidratáló és relaxáló hatása is nagyon jó. A kivitelezés irtó guszta. Mikor megvettem és letettem az asztalra párom bevitte a fürdőbe, hogy ez ne legyen itt mert mindjárt beleharap. :D Ami negatív, az az ára...szerintem borzasztóan drága. 1600 Ft. Ha 2-3 kockát tördelünk, akkor egy tábla 5-6 fürdésre elég.