dindori

Regisztráció dátuma: 2013. május 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. május 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

I Heart Revolution Ocean’S Treasure Eyeshadow Palette

I Heart Revolution Ocean’S Treasure Eyeshadow Palette
2020. június 11.

Mystery bagben kaptam a pinkpandás rendelésem mellé, nagyon meglepődtem, hogy ilyen nagy értékű ajándék lapult a tasakban. Kifejezetten tetszik, hogy ilyen kicsik a púderek, így van rá esély, hogy elhasználjam őket, mielőtt tönkremegy :D Gyönyörűek, intenzívek a színek, sokféle szemsminket lehet belőle készíteni, akár hétköznapit, akár hangsúlyosat.

NYX Stay Matte But Not Flat Powder Foundation

NYX Stay Matte But Not Flat Powder Foundation
2020. június 6.

Éppen le volt értékelve, amikor az üzletben jártam, viszont csak a sötét színek. Úgy voltam vele, hogy sebaj, egy jó kis matt bronzosítónak kipróbáljuk. A deep rich nevű árnyalatot vettem meg és durván pigmentált. Nekem személy szerint bevált bronzosítónak, ha nagyon nagyon óvatosan és minimális mennyiséget használok belőle (hófehérke bőröm van), valamint szemhéjpúdernek is szoktam néha használni. Viszont nem teljesen matt, sőt mondhatni, bizonyos fényviszonyoknál enyhe szaténfénye van, nagyon szép.

NYX 3-in-1 Brow Pencil

NYX 3-in-1 Brow Pencil
2020. június 6.

Az ötlet jó lenne, de a kivitelezéssel sajnos vannak problémáim. Nem vagyok híve a termékek kidobásának, nálam nagyon ritkán végzik kukában a dolgok és ez sem fogja, megpróbálom valahogy használhatóvá tenni. A ceruza része jó, nekem semmi problémám vele, a púder jó lenne, de ezzel az applikátorral sajnos elég mű hatása lesz, a színezett zselé sem lenne feltétlenül rossz, ha a keféje nem ilyen kialakítású lenne. Először is nekem túl nagy a kefe, valamint nagyon sok festéket vesz fel, amit szinte lehetetlen a tubus szélén rendesen lehúzkodni. Úgyhogy összefoglalva: a termékek egészen jók, de sajnos hihetetlen macerás a felvitel. Nem baj, mint mondtam ki nem fogom dobni az tuti, de nagyon időigényes kicsikarni valami szép, viszonylag természetes végeredményt belőle.