dinella

Regisztráció dátuma: 2014. december 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 13.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2018. április 17.

Most vettem Glamour napokon, megvoltam vele elégedve hatás ügyileg, de tele lett az arcom apró kiütésekkel és pattanásokkal. Nagyon arra gyanakszom hogy ez az alapozó okozta... Járt valaki más is rajtam kívül így? :/

Gliss Kur Ultimate Volume Sampon

Gliss Kur Ultimate Volume Sampon
2017. június 19.

Lelapította a hajam, és hamarabb is zsírosodik, emellett erőtlennek, és gyengének tűnik, tiszta vicc. Az illata olyan átlagos, nem marad meg a hajamban mosás után. Nem hozza, amit ígér.

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2017. február 28.

Kellemes az illata és pont. Nem több nem kevesebb. Egy virágos, egyszerű illatocska, bár nekem első fújásra kicsit barackos érzete van, de az nincs az összetevők között. Fújástól számított kb. 6 óráig nagyon tetszik, utána rajtam eléggé férfiasra vált, és nagyon kellemetlenné. Semmihez nem tudom hasonlítani, talán a 90-es években fújhatta keresztanyum valami hasonlóval magát (Sokak által hasonlított Avonos lenne?). Szerintem az üvege nem passzol a jó kislányos névhez és a jókislányos belsőhöz sem, azthittem hogy Madonna egyik parfümjére hajazó ordenárét fújok ki, de egy kis tavaszi virágillatot kaptam. Megvásárolnám ha nem lenne túlárazva, ilyen összegért bonyolúltabb illatot választok inkább.